Půjčka 100 000 Kč pro OSVČ s exekucí

Půjčka 100 000 Kč pro OSVČ s exekucí na nákup nového vybavení a nářadí pro podnikání. Mám exekuci, která je už skoro zaplacená. Mohu splácet pravidelné splátky. Hledám půjčku bez zástavy, klidně na směnku. Ideálně na půl roku.

Potřeboval bych půjčit 100 000 Kč na různé výdaje spojené s podnikáním. Jsem OSVČ a pracuji v oblasti stavebnictví. Momentálně bych potřeboval částku cca 100 tisíc korun na nákup nějakého nářadí a vybavení pro podnikání.

Mám bohužel z minulosti exekuci, které je už ale skoro úplně zaplacená. Zbývá mi tam doplatit necelých 5000 Kč. Takže to budu mít během 1 – 2 měsíců vyřešeno. Tím, že jsem nyní v exekuci, tak mi nikde nechtějí půjčit.

Mám poměrně stabilní příjem, zvláště teď když skončila epidemie koronaviru a začíná léto. Mám nasmlouvané zakázky až do konce roku. Mohu doložit faktury nebo i jiné doklady, abyste viděli, že mám slušné příjmy.

Na realizaci několika zakázek bych si ale potřeboval nakoupit nové vybavení, které bych rád financoval formou půjčky.

Pokud někdo nabízí i půjčku pro OSVČ s exekucí, tak budu rád za jakoukoliv nabídku. Prosím ale jen rozumné, reálné nabídky. Nemám žádnou nemovitost, kterou bych mohl dát do zástavy. Nehodlám platit nějaké poplatky předem. Chtěl bych nějakou „normální“ půjčku, klidně na směnku.

Půjčku mohu splácet buď po měsíčních splátkách. Nebo ji mohu uhradit jednorázově celou za cca půl roku. Akceptuji vaše podmínky a úroky v rozumné výši.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou