Půjčka 100 000 Kč pro zaměstnance v insolvenci

Hledám půjčku na směnku do 100 000 Kč na 6 – 12 měsíců. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou, jako řidič z povolání. Jsem ale bohužel v insolvenci. Navíc mám v práci napsanou jen nízkou „oficiální“ výplatu. Zbytek dostávám kvůli insolvenci jen bokem, v hotovosti na ruku.

Jsem v insolvenci a potřeboval bych získat půjčku na směnku do 100 000 Kč. Peníze bych potřeboval půjčit na 6 – 12 měsíců. Splácel bych je měsíčními splátkami, nebo jednorázově za dohodnutou dobu.

Jsem zaměstnaným, jako řidič z povolání na dobu neurčitou. Kvůli insolvenci to mám v práci domluvené tak, že oficiálně mám čistou mzdu jen cca 20 000 Kč. Z toho mi pak na insolvenci strhávají cca 4500 Kč. Takže oficiálně mohu doložit jen příjem ve výši 15 500 Kč.

Kromě toho, co mám ale napsáno oficiálně, dostávám v práci dalších cca 20 000 Kč čistého na ruku „bokem“. Takže ve skutečnosti, je můj příjem asi 35 000 Kč čistého měsíčně.  Mám tedy dost peněz, abych vám mohl půjčené peníze postupně zaplatit.

Vím, že sehnat půjčku pro lidi v insolvenci je hodně těžké. Už jsem se zkoušel informovat u několika nebankovních společností. Když ale řeknu, že jsem v insolvenci, tak mě všude odmítnout.

Problém je v tom, že mám jen malý oficiální příjem. Nebo jim vadí ta insolvence. Já ale mám dostatečný příjem, a půjčku mohu bez problému splácet.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 100 000 Kč, za nějakých rozumných podmínek, tak bych byl moc vděčný. Hodně by mi to pomohlo.

Kromě insolvence, kterou už víc než 3 roky splácím, nemám žádné dluhy. Bydlím s manželkou v podnájmu a máme jedno dítě. Manželka je zaměstnaná a není v insolvenci ani exekuci.

Pokud mi můžete nabídnout nějakou seriózní půjčku do 100 000 Kč na směnku, tak se mi prosím určitě ozvěte. Budu moc rád!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou