Půjčka 300 000 Kč na směnku od soukromé osoby

Hledám půjčku na směnku od soukromé osoby. Potřebuji 300 000 Kč na rekonstrukci domu, aby se v něm dalo bydlet. Jsem zaměstnaná a společně s manželem máme příjem cca 70 tisíc korun měsíčně. Kromě toho nyní prodáváme náš dům a do půl roku bychom měli mít peníze za prodej této nemovitosti.
Potřebovala bych půjčit 300 000 Kč, na cca půl roku. Ráda bych našla nějakého ochotného soukromníka, který by mi byl schopný krátkodobě půjčit tuto částku na směnku.

Možná se ptáte, proč se neobrátím na banku? Je to jednoduché a nebudu vám nic zatajovat. Před dvěma roky mi skončila insolvence.

Úspěšně jsem dokončila oddlužení a nyní nemám žádné dluhy po splatnosti. V záznamech nebo registrech, do kterých se dívají banky, ale asi pořád vidí, že jsem byla v insolvenci a tak nemám šanci dostat normální půjčku.

A když jsem zkoušela různé nebankovní firmy, tak všude nabízeli jen malé půjčky, maximálně na pár desítek tisíc korun. A to je něco, co mi nepomůže. A nechci si brát několik malých půjček, protože to už jsem jednou udělala a skončilo to insolvencí.

Potřeboval bych najít nějakou soukromou osobu, která by mi byla schopná půjčit celých 300 000 Kč, třeba na směnku. Peníze bych do půl roku vrátila zpět i s příslušným navýšením.

Moje situace je taková, že jsem vdaná. Já i manžel jsme oba zaměstnaní. Moje čistá mzda je 26 000 Kč. Kromě toho mám ještě brigádu, ze které mám vedlejší příjem cca 8000 Kč měsíčně. Manžel má čistou mzdu cca 34 000 Kč. Jak vidíte, tak máme slušný příjem. Nemáme ani žádné dluhy.

V současné době navíc prodáváme náš rodinný dům. Prodej by se měl dokončit právě během cca půl roku. Takže pak budu mít dostatek peněz na to, abych vám vše včas doplatila.

Peníze potřebuji proto, že jsme s manželem zahájili rekonstrukci domu, který jsme zdědili po rodičích. Plánujeme se do něj přestěhovat a ten náš současný dům, kde bydlíme, prodáváme.

Než se vyřeší prodej domu, tak ale potřebujeme finanční prostředky na to, abychom mohli dokončit alespoň základní rekonstrukci, aby byl dům po rodičích připravený k nastěhování.

Mohu vám doložit své příjmy i vše ostatní, o co si řeknete. Ani jeden z domů, bych ale nechtěla dávat do zástavy. U toho, co prodáváme to, ani nejde. U toho druhého, který rekonstruujeme, bych to také dělala jen nerada. Z insolvence jsem se poučila a nerada bych přišla o střechu nad hlavou.

Pokud je někdo ochotný, poskytnout normální půjčku na směnku do 300 000 Kč, bez nějakých podvodů, tak budu moc ráda, pokud se mi ozvete. Prosím jen solidní nabídky, kde opravdu nabízíte půjčení peněz.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou