Půjčka na směnku 80 000 Kč během epidemie

Potřebuji půjčit 80 000 Kč na směnku. Během epidemie se mi nahromadily různé výdaje, které nezvládnu pokrýt z finanční rezervy. Jsem zaměstnaný a splácel bych pravidelnou měsíční splátkou 10 000 Kč měsíčně. Peníze bych vrátil za 12 měsíců (do jednoho roku).

Sháním půjčku na směnku ve výši 80 000 Kč. Nahromadily se mi různé nutné výdaje, které nejsem schopný pokrýt z finanční rezervy a potřebuji si nutně půjčit peníze. Bohužel mám ale z minulosti nějaké negativní záznamy v registrech, a tak mi v bance nebo u nebakovky nepůjčí.

Potřeboval bych si půjčit 80 000 Kč na 12 měsíců. Měsíčně bych vám mohl splácet 10 000 Kč. Takže bych vám navíc zaplatil 40 000 Kč (50% z toho co mi půjčíte).

Jsem dlouhodobě zaměstnaný – i když teď během epidemie, je to složitější. Už roky pracuji jako šéfkuchař, což teď během epidemie, není úplně perspektivní zaměstnání. Letos jsem to řešil tak, že když nebyla práce, tak jsem chodil na různé brigády.

Teď od nového roku nastupuji do firmy, na výrobu plastových oken. Pokud se situace v roce 2021 zlepší, tak bych si k HPP zase nabral nějaké brigády. Jsem schopný kuchař, a ten si práci vždycky najde (pokud teda není tak „pošahaná“ doba, jako teď během epidemie).

Každopádně žiju sám, nemám děti. Pokud vím, tak ani nikde nic nedlužím. A moje měsíční výdaje na živobytí, jsou jen minimální. Na splátku případné půjčky od vás, mi tedy bude zůstávat dost peněz.

Bohužel nevlastním žádnou nemovitost, takže nemám nic, co bych mohl dát do zástavy za půjčené peníze.

Mohu vám doložit svoje příjmy za tento rok, nebo ukázat podepsanou smlouvu na nové místo, kde budu od ledna 2021. Případně si řekněte, co jiného byste chtěli doložit.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 80 000 Kč na směnku – nabízím úrok 50% a pravidelné měsíční splátky, tak budu moc rád. Ozvěte se mi prosím a určitě se domluvíme.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou