Půjčka na směnku na vyplacení exekuce minimálně 100 tisíc korun

Hledám půjčku na směnku na vyplacení exekuce na plat v minimální výši 100 tisíc korun. Mám dvě exekuce, které bych chtěla zaplatit. Potřebuji půjčit peníze na vyplacení exekuce, bez zástavy.

Měla bych zájem o získání půjčky na směnku na vyplacení exekuce. Mám dvě exekuce na plat. U jedné exekuce mám dluh 23 tisíc korun a ta se mi nyní strhává z výplaty. U druhé exekuce nevím přesnou částku, ale mělo by se jednat zhruba o 80 tisíc korun.

Ráda bych si půjčila na směnku minimálně 100 tisíc korun, abych mohla vyplatit obě exekuce, a následně splácet jen pravidelné měsíční splátky půjčky.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. V zaměstnání pracuji již více než 3 roky. V zaměstnání ale oficiálně dostávám jen minimální plat, necelých 17 tisíc korun čistého měsíčně. Další peníze dostávám od zaměstnavatele v obálce, v hotovosti. Každý měsíc to dělá minimálně 5000 – 8000 Kč čistého na ruku.

Kromě toho chodím ještě na brigádu, kde mám také příjem v hotovosti na ruku. Tam je to více nepravidelné. Někdy to je jen 2 – 3 tisíce korun za měsíc, jindy i 5 – 6 tisíc korun. V průměru je to ale minimálně 4 tisíce měsíčně

Pokud by mi někdo půjčil peníze na směnku, tak mohu každý měsíc splácet 4 tisíce korun. Prosím o nabídku, abych mohla zaplatit exekuce a mít od nich pokoj.

Hledám půjčku bez zástavy a bez placení poplatků předem. Respektuji vaše podmínky a úroky. Nemám žádné další finanční závazky. Kromě těch dvou exekucí už nikde nic nedlužím. Žiju s partnerem v pronajatém bytě, děti nemám a v blízké době neplánuji.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou