Půjčka na směnku na zaplacení pohledávky

Hledám člověka, co nabízí skutečnou půjčku na směnku do 100 000 Kč na zaplacení pohledávek. Mám několik nevýhodných nebankovních půjček, které bych chtěl zaplatit. Nabízím, že do půl roku splatím částku 140 000 Kč. Bohužel mám záznam v registru a tak mi banka peníze nepůjčí.

Bohužel jsem se dostal do špatné životní situace a hledám někoho, kdo by mi pomohl s jejím řešením. Potřeboval bych si půjčit peníze na směnku na zaplacení několika pohledávek.

Hledám někoho, kdo by mi byl ochotný půjčit na směnku částku 90 000 Kč. Tyto finanční prostředky potřebuji na zaplacení několika menších půjček, které jsem si vzal od nebankovních společností. Neuvědomil jsem si, jak strašně nevýhodné podmínky, mají tyhle rychlé půjčky.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit na směnku 90 000 Kč, tak mohu do cca půl roku splatit částku 140 000 Kč. Nebo se případně můžeme domluvit i na jiných podmínkách, podle toho, jak vám to bude vyhovovat.

Vzhledem k mé minulosti, mi bohužel banka nepůjčí. Před rokem jsem se kvůli nájmu, kde jsem měl spory s majitelem, dostal až do exekučního řízení (vše už je ale plně splaceno). Mám ale zřejmě záznam v nějakém registru, a tak mi v bance půjčit nechtějí.

Jsem zaměstnaný a mám relativně slušnou výplatu. Moje čistá mzda je okolo 30 000 Kč měsíčně. Kromě toho mám ještě další vedlejší příjmy z různých aktivit mimo zaměstnání.

Mimo jiné se podílím na jedné začínající firmě, která má poměrně velký potenciál, dosáhnout během krátké doby zajímavých zisků.

Jsem si proto jistý, že budu schopný celou půjčenou částku, bez problémů do půl roku splatit (i s patřičným navýšením).

Nemohu bohužel nabídnout nic do zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost. A moje auto je sice dobré na ježdění, ale jeho reálná cena už asi není příliš vysoká.

Budu velmi rád, pokud se mi ozve nějaký ochotný člověk, který by mi byl schopen půjčit peníze na zaplacení mých pohledávek. Tak abych měl klid a mohl se soustředit na práci a další podnikatelské aktivity.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou