Půjčka na vyplacení krátkodobých půjček, bez ručení nemovitostí

Sháním půjčku 80 000 Kč s pravidelnou měsíční splátkou do 5000 Kč měsíčně. Peníze potřebuji na vyplacení tří krátkodobých nebankovních půjček. Ty jsem si neuváženě sjednala před 3 měsíci a chtějí po mě šíleně vysoké poplatky. Ráda bych je doplatila a pak splácela půjčku vám, normálními splátkami. Jsem zaměstnaná a bez dalších dluhů.

Potřebovala bych sehnat půjčku ve výši 80 000 Kč, ze které bych chtěla vyplatit 3 krátkodobé půjčky, které jsem si v posledních 3 měsících sjednala.

Neuvědomila jsem si, jak vysoké poplatky u těchto malých půjček, budu muset platit. Chtějí po mě skoro 10 000 Kč měsíčně. To je jen za poplatky, za prodloužení. Základní půjčka se vůbec nesnižuje. To je naprosto šílené.

Ráda bych si půjčila částku 80 000 Kč, kterou bych celou použila, na doplacení těchto krátkodobých půjček. A následně bych pak splácela pravidelnou měsíční splátku do 5000 Kč vám. Rozumím tomu, že mi asi nabídnete vyšší úroky. Pokud ale budou alespoň trochu rozumné, tak to pro mě bude lepší, než to co po mě chtějí teď.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou a moje čistá mzda je cca 25 000 Kč. Kromě těch 3 nebankovních půjček, nemám žádné jiné dluhy.

Mám ale záznam v registru z minulosti, kdy jsem se dostala do problémů se splácením půjčky. Vynechala jsem jen 3 splátky, které jsem pak zakrátko stejně doplatila v plné výši. Půjčka je už dávno plně doplacená, ale přesto mi zůstal záznam v registru a tak mi teď půjčku v bance nedají.

Hledám půjčku, která by byla bez ručení nemovitostí. Nevlastním žádný byt nebo dům. Bydlím jen v podnájmu. Takže nemám nic, co bych mohla dát do zástavy za půjčku.

Také nehodlám platit žádné poplatky předem. Už se mi takhle pár lidí ozvalo, co chtěli dopředu zaplatit nějaké pojištění nebo co. Tomu nevěřím. Nehodlám naletět na nějaký podvod. Akceptuji vaše úroky za půjčení peněz, ale nehodlám nic platit předem.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 80 tisíc korun na vyplacení těch nevýhodných půjček, budu moc ráda. Jestli budete potřebovat, můžu vám doložit výplatu ze zaměstnání, nebo i cokoliv jiného, co si řeknete.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou