Půjčka na zaplacení dluhů a exekuce

Potřebuji půjčit 600 000 Kč na zaplacení dluhů a exekuce po mém bývalém příteli. Jsem zaměstnána na HPP na dobu neurčitou a moje mzda je cca 40 000 Kč. Mohu tedy splácet cca 10 000 Kč měsíčně
Kvůli svému bývalému příteli jsem se dostala do poměrně vysokých dluhů. Vzal si několik různých půjček a úvěrů, které přestal splácet. U většiny z nich jsem byla uvedena i já, takže nyní po mě vymáhají úhradu těchto dluhů.

Jedna půjčka se již dostala do exekuce, a po mě teď chce exekutor okamžitou úhradu dluhu, jinak mi nechá zablokovat účet v bance nebo mi začne strhávat peníze z platu.

Potřebovala bych půjčit 600 000 Kč, abych mohla všechny dluhy a exekuce zaplatit. A následně bych měla jenom jeden finanční závazek, který bych vám pak splácela pravidelnými měsíčními splátkami.

Jsem už více než 6 roků zaměstnaná na dobu neurčitou u jedné firmy. Moje čistá mzda je necelých 40 000 Kč, takže bych vám bez problémů mohla splácet cca 10 000 Kč měsíčně, možná i více. Tím by se základní výše půjčky dala zaplatit do 5 roků.

Pochopitelně počítám s navýšením o vaše úroky, takže řekněme třeba 6 roků splácení (záleží na výši úroků).

Mohu doložit jak výši příjmu, tak i další věci. Jako třeba že dluhy opravdu udělal můj bývalý přítel, a já jsem v tom poměrně „nevině“.

Nemám žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Mám ale poměrně nové auto, kterým bych případně mohla ručit.

Jsem ochotná akceptovat vaše podmínky, pokud byste mi mohli pomoci s vyřešením mé tíživé situace. Potřebuji peníze půjčit co nejrychleji.

Potřebuji se zbavit především hrozby té exekuce. Snažila jsem se s exekutorem dohodnout na nějakém splátkovém kalendáři, ale nedá se s ním rozumně mluvit. Dal mi lhůtu do konce měsíce, abych to zaplatila celé naráz.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 600 tisíc korun za nějakých rozumných podmínek, budu velmi ráda.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,