Rychlá půjčka 200 000 Kč – vyplacení dědického podílu

Hledám rychlou půjčku 200 000 Kč na 4 měsíce. Peníze bych vrátila nejpozději v průběhu ledna 2021. Peníze potřebuji na vyplacení dědického podílu – jedná se o druhou polovinu bytu,

Hledám někoho, kdo by mi mohl velmi rychle půjčit částku 200 000 Kč. Peníze bych potřebovala získat velmi rychle. Maximálně během několika málo dní. Je to opravdu urgentní.

Peníze potřebuji na vyrovnání dědického podílu. Po rodičích nám s bratrem zůstal byt, a já od něj chci nyní koupit jeho polovinu.

Máme už vše dojednané. Většinu peněz mám z vlastních úspor + jsem měla domluvou krátkodobou půjčku od jednoho známého. Tam to ale kvůli současné krizi s koronavirem padlo, a já honem sháním někoho, kdo by mi mohl půjčit peníze.

Zkoušela jsem požádat o půjčku v bance, ale tam mi nabízí pouze maximálně 100 tisíc korun. To, že nyní vlastním polovinu bytu v ceně několika miliónů korun, a že po doplacení 200 000 tisíc korun, mi ten byt bude patřit celý, je nezajímá.

Jsem zaměstnaná v Penny marketu jako manažer prodejny a mám poměrně solidní příjem. Kromě zmíněného bytu, už ale nevlastním žádný cenný majetek.

Vlastnictví jedné poloviny bytu po rodičích mohu doložit, stejně jako to, že nyní kupuji i druhou polovinu bytu. Také vám mohu doložit výplatní pásky nebo i výpis z bankovního účtu, abyste viděli, že ten byt kupuji z velké části ze svých úspor.

Půjčka 200 tisíc korun, kterou bych nyní potřebovala rychle sehnat, by mi stačila jen na 3 – 4 měsíce.

Nejpozději v průběhu ledna 2021, bych vám celou půjčenou částku splatila zpět i s úroky, o které si řeknete.

Pokud je mi někdo schopný půjčit peníze takto na rychlo, tak budu moc ráda, hodně by mi to pomohlo s řešením této nečekané situace.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez zástavy, Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,