Úvěr na koupi domu do 3 miliónů korun

Sháním úvěr na 3 milióny korun, na koupi rodinného domu. Dům má odhadní cenu cca 3,5 miliónu korun, část bych platila ze svých peněz. Mám stabilní příjem ze zaměstnání. Vlastním také byt, kde bydlím, v ceně cca 1 – 1,5 miliónu korun. Ten chci následně prodat a peníze bych použila na splátku úvěru za dům.

Sháním úvěr na koupi rodinného domu, ve výši do 3 milióny korun. Chci teď koupit dům, který má odhadní cenu 3,5 miliónů korun. Nějaké peníze mám, ale určitě to ani zdaleka nestačí na zaplacení plné ceny.

Chtěla jsem si vzít hypotéku, ale v bance jsem trochu narazila. Ale není to tím, že bych byla nějaký neplatič nebo tak něco.

Moje situace je taková, že pracuji v zaměstnání, kde mám cca 40 tisíc korun čistého měsíčně. To je stabilní a dlouhodobý příjem.

Kromě toho už asi 2 roky podnikám v oblasti prodeje MLM. Tam se mi provize postupně zvyšují. Aktuálně se jedná o 30 – 40 tisíc korun čistého měsíčně. A vzhledem k tomu, jak je nastaven MLM prodej, je velmi pravděpodobné, že se částka v dalších letech bude dále zvyšovat.

Příjem, který mám, je tedy více než solidní. Banka ale příjem z MLM nechce uznat jako příjem, a započítává mi jen čistou výplatu ze zaměstnání. A 40 tisíc měsíčně, jí asi přijde málo.

Kromě domu, který chci koupit, a kde bych řádově 15 – 20% platila ze svého, vlastním i byt, ve kterém bydlím. Tam zatím přesně nevím odhadní cenu. Ale bude to řádově 1 – 1,5 miliónu korun.

Až bude dokončena koupě rodinného domu, tak se do něj chci přestěhovat, a byt prodat. Po prodeji bytu, bych získané peníze použila na úhradu úvěru za dům.

Takže pokud by mi byl někdo ochotný půjčit řádově 3 milióny korun, tak bych jednak mohla ihned začít splácet měsíční splátku. A v horizontu půl roku až rok, bych z úvěru zaplatila 1 – 1,5 miliónu korun, jako mimořádnou splátku. Zbytek bych splácela měsíčními splátkami.

Nyní bych mohla bez problému zaručit měsíční splátku do 20 000 Kč měsíčně. Časem to ale může být i více.

Nemám žádné dluhy ani jiné finanční závazky. Nemám žádnou jinou půjčku ani třeba kreditní kartu.

Je mi 43 roků, mám stabilní zaměstnání a jsem solidní a spolehlivý člověk. Vždy jsem vše platila včas. Nikdy jsem nikde nic nedlužila, nebyla jsem v exekuci nebo insolvenci.

Nabízím čestné jednání a vyžaduji totéž.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky poptávka, Soukromá půjčka, Úvěr do 1 milión korun
Sekce: ,,,,,,,,,