Nebankovní úvěr 1,5 miliónu korun pro OSVČ bez ručení a poplatků předem

Hledám úvěr pro OSVČ na investice do podnikání a na konsolidaci mých současných půjček. Podnikám v oblasti bezpečnostních služeb. Epidemie COVID na tohle podnikání nemá žádný vliv. Práce máme stále dost. Nemohu ale nabídnout žádnou zástavu nebo ručení. Prosím jen půjčku bez poplatků předem.

Podnikám jako OSVČ a potřeboval bych získat nebankovní úvěr ve výši cca 1,5 miliónu korun. Přibližně třetinu z této částky potřebuji na refinancování svých stávajících úvěrů. Další třetinu potřebuji na investici do podnikání (nákup osobního automobilu). A zbytek bych využil jako dočasný provozní kapitál.

Podnikám od roku 2020, a i přesto, že je momentálně epidemie COVID, která podnikání moc nepřeje, já se nemám na co stěžovat. Práce máme stále dost.

Hlavní složkou mého podnikání je zprostředkování bezpečnostních služeb (ostrahy). Spolupracuji s Bezpečnostními agenturami a momentálně hlídáme v obchodech, nemocnicích nebo i ve firmách.

Chtěl bych nyní rozšířit podnikání i o přepravu osob a VIP. K tomu potřebuji finance na nákup minimálně jednoho auta (střední třídy).

Mám jako soukromá osoba několik půjček, které jsem si bral do začátku podnikání. Dlužím cca 60 000 Kč u Homecredit. U ČSOB mám dvě půjčky v celkové výši 384 000 Kč. Tyhle 3 úvěry bych chtěl konsolidovat.

Zbylou část peněz bych použil na nákup auta, nebo bych si ponechal jako rezervu na provoz podnikání (vyplacení brigádníků, výdaje na pohonné hmoty, pojistky, silniční daň a tak podobně).

Měsíčně nyní fakturuji cca 150 000 Kč, část z toho jde na platy brigádníků a další výdaje. Splatnost u těchto společností je 45 dnů.

Bohužel ale nemohu ničím ručit. Mohu vám předložit papíry z podnikání – uzavřené smlouvy, výpis z bankovního účtu atd. Řekněte si, co byste chtěli vidět a já vám to ukážu.

Předem ale říkám, že mě nezajímají půjčky, kde se musí platit něco předem. Na to jsem už naletěl minulý týden, kdy jsem jedné společnosti poslat poplatek 20 000 Kč předem. A když pak peníze nedorazily, tak jsem zjistil, že na tuhle společnost jsou uvaleny už dvě exekuce.

Takže pokud byste mi mohli pomoci anebo doporučit někoho kdo může, budu vděčný.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou