Okamžitá půjčka na směnku – 50 000 Kč na 3 měsíce

Sháním okamžitou půjčku do 50 000 Kč. Peníze potřebuji velmi rychle, ještě dnes nebo zítra, hodně to spěchá. Jsem zaměstnaná na HPP a současně mám i vedlejší příjem z podnikání jako OSVČ. Mám záznam v registrech, ale nikde už nic nedlužím a ani nejsem v exekuci.

Potřebovala bych velmi rychle půjčit 50 000 Kč na směnku. Půjčku potřebuji jen na krátkou dobu, vše bych vrátila za 3 měsíce. Zaplatím vám úroky, o jaké si řeknete. Potřebuji ale vše vyřídit velmi rychle – „včera bylo pozdě“.

Potřebuji velmi nutně zaplatit částku 50 tisíc korun (osobní důvody), a momentálně nemám k dispozici žádnou finanční rezervu nebo úspory. Opravdu to velmi spěchá, a peníze bych potřebovala sehnat co nejdříve. Půjčka mi ale stačí jen na kratší dobu. Vše mohu bez problémů vrátit za 3 měsíce.

Jsem zaměstnaná jako HPP u jedné kurýrní společnosti. Kromě toho mám i ŽL a přivydělávám si jako OSVČ. Moje průměrné měsíční příjmy jsou okolo 50 000 Kč čistého. Mám tedy pravidelný příjem, ze kterého bych vám to mohla bez problémů splácet.

Momentálně nikde nic nedlužím. Nejsem v exekuci a ani v insolvenci. Vlastním nemovitost (dům, kde bydlíme) i osobní automobil. Mám slušný příjem, přesto mi nikde nepůjčí.

Můj problém je v tom, že mám z minulosti záznam v registrech. Je to už staré, vše už jsem dávno doplatila, i tak mě ale v bance berou jako nedůvěryhodného klienta. Takže mi nikde nechtějí půjčit.

Potřebuji jen krátkodobou půjčku. Kromě pravidelných příjmů z podnikání a ze zaměstnání, dostanu během cca 2 měsíců ještě vyplacen podíl na dědictví. Takže pro mě nebude problém vše splatit jednorázovou splátkou.

Pokud je mi někdo schopný půjčit peníze, tak se mi prosím, co nejrychleji ozvěte. Mohu vám doložit, co si řeknete – výplatní pásky ze zaměstnání, nebo i výpis z bankovního účtu, kde budou vidět i příjmy z podnikání. Nebo cokoliv jiného.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou