Osobní půjčka do 60 000 Kč bez ručení a bez zástavy

Hledám osobní půjčku do 60 000 Kč na osobní auto. Klidně i na směnku nebo na dlužní úpis. Podepíšu, co si řeknete. Peníze bych splácel každý měsíc. Mohu posílat 3 – 4 tisíce korun. Auto potřebuji na dojíždění do zaměstnání.

Dostal jsem se do nepříjemné situace. Porouchalo se mi auto, které nezbytně nutně potřebuji k dojíždění do zaměstnání. Bez auta se nemám šanci, dostat do práce a z práce. Potřeboval bych tedy dočasně zapůjčit částku do 60 000 Kč, na nákup nějakého ojetého auta.

Jsem zaměstnaný u jedné firmy, jako dělník ve výrobě. Smlouvu mám na dobu neurčitou a nejsem už ani ve zkušební době. Ve firmě pracuji už skoro 4 roky. Moje průměrná čistá mzda je cca 23 tisíc korun čistého.

Firma je asi 30 kilometrů daleko od vesnice, kde bydlím. Není tady žádné rozumné dopravní spojení. Navíc pracuji na směny – ranní, odpolední a noční. Bez auta nemám jak dojíždět do práce.

Moje staré auto už to vzdalo (nebyl to žádný zázrak) a já jsem momentálně bez dopravního prostředku. Půjčil jsem si dočasně auto od švagra, ale to je řešení jen na pár dní. On sám ho také potřebuje.

Potřeboval bych si koupit něco ojetého, co bude jezdit a pár roků vydrží. Nemám ale skoro nic našetřeno, a tak bych potřeboval půjčit peníze.

Jednalo by se mi o částku do 60 000 Kč, kterou bych vám postupně splácel, pravidelně každý měsíc. Mohl bych posílat tak 3 – 4 tisíce korun měsíčně.

Podepíšu vám klidně směnku, nebo dlužní úpis, nebo co si řeknete. Peníze bych potřeboval sehnat tak do týdne, abych si mohl nové auto koupit co nejdříve.

Nemám žádné dluhy, nejsem v exekuci a ani v insolvenci. Nemám ale nic, čím bych mohl ručit, nebo co bych mohl dát do zástavy. Barák, ve kterém žiju je napsaný na rodiče. Mám jen běžné vybavení domácnosti, nic cenného.

Našla by se prosím nějaká dobrá duše, která by mi mohla poskytnout osobní půjčku na 60 tisíc korun? Peníze bych určitě poctivě a bez problémů vrátil.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez ručení, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,,