Překlenovací úvěr 500 000 Kč pro OSVČ během epidemie COVID

Hledám překlenovací úvěr pro OSVČ ve výši 500 000 Kč. Peníze potřebuji na kratší dobu – mohu je vrátit jednorázovou splátkou do konce roku, nebo postupně splácet měsíční splátky ve výši 50 tisíc korun měsíčně. Podnikám již delší dobu a mohu případně nabídnout i nějaké záruky/zástavu.
Podnikám jako OSVČ a potřeboval bych získat překlenovací úvěr ve výši 500 000 Kč. Můj aktuální finanční problém, nijak nesouvisí s probíhající epidemií COVID. Podnikám v oblasti, které se omezení nijak výrazně nedotkly.

Do aktuálního problému, jsem se dostal kvůli neserióznímu zákazníkovi, který mi nezaplatil jednu větší zakázku.

Nezaplacenou pohledávku nyní řeší právník, ale to je na dlouho, a bůhví, jak to dopadne. Já ale musím zaplatit za odebraný materiál ve velkoobchodu a také mzdy dělníkům.

Potřeboval bych dočasně půjčit 500 000 Kč na směnku. Peníze mohu vrátit jednorázově do konce roku, nebo postupnými splátkami. Mohl bych vám posílat cca 50 tisíc korun měsíčně.

V momentální situaci, kdy je velká část podnikatelů postižena epidemií COVID-19, se skoro vůbec nedá sehnat půjčka od banky nebo z nebankovního sektoru. Nevím kam se obrátit.

Podnikám už skoro 10 roků, za celou tu dobu jsem nikomu nic nedlužil. Mohu vám doložit jakékoliv papíry, o které si řeknete. Za poslední rok, mi trochu poklesly zakázky, ale není to nic dramatického, jako v jiných oborech.

Bohužel se mi tím ale trochu vyčerpaly finanční rezervy a teď do toho přišel ten problém se zákazníkem. Vzhledem k tomu, že můj obor podnikání není nijak výrazně omezený, tak nemám ani nárok na nějaké kompenzace od státu a musím se o sebe postarat sám.

Pokud by byl někdo ochotný poskytnout krátkodobější úvěr pro OSVČ, tak se mi prosím ozvěte, a domluvili bychom se na konkrétních podmínkách.

Mohu určitě poskytnout i nějaké záruky nebo nějakou zástavu. Vlastním několik stavebních strojů nebo i jiné cennější vybavení. Bude asi lepší to řešit osobně/po telefonu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou