Půjčka 100 000 Kč i pro lidi s exekucí

Potřebuji získat půjčku 100.000 Kč na zaplacení exekuce. Jsem zaměstnaná, ale jen na černo. Peníze mám v hotovosti na ruku. Mám možnost nastoupit do nového zaměstnání, potřebuji se ale nejdřív zbavit exekuce. Peníze bych použila jen na zaplacení exekutorovi. Mohu měsíčně splácet 8 – 10 tisíc korun.
Potřebovala bych získat půjčku ve výši 100.000 Kč, kterou bych mohla splácet měsíčními splátkami. Peníze potřebuji na zaplacení exekuce. Zbývá mi doplatit cca 98 000 Kč. Chtěla bych se této exekuce zabavit, abych zase měla „čistý štít“ a mohla normálně žít.

Žiju ve společné domácnosti s partnerem a dcerou. Já i partner oba pracujeme. Náš celkový měsíční příjem je okolo 50.000 Kč. Bohužel ale tento příjem nemohu doložit. Kvůli mojí exekuci děláme oba dva tzv. „načerno“.

Od zaměstnavatele dostáváme peníze v hotovosti na ruku (mám i zablokovaný účet v bance). Půjčku bych také potřebovala dostat v hotovosti nebo třeba složenkou na poštu.

Naskytla se mi teď možnost, nastoupit do normálního zaměstnání, kde bych měla podstatně vyšší výplatu. Tam už by to ale nešlo dělat načerno. Takže se bojím, že by mi pak exekutor skoro všechno sebral.

Chtěla bych tedy exekuci doplatit, abych se téhle přítěže zbavila, a mohla zase fungovat jako normální člověk.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 100.000 Kč na zaplacení exekuce, tak bych vám pak mohla měsíčně posílat 8 – 10 tisíc korun. Půjčku bych tedy mohla řádově do roku zaplatit + záleží i na tom, o jaké úroky si řeknete.

Kromě téhle jedné exekuce, už nic dalšího nedlužím. Celé to vzniklo v době, kdy jsem byla na rodičovské a rozešla se s partnerem, se kterým mám dítě. Byla jsem na tom nějakou dobu špatně a tak jsem nesplácela půjčku u banky, takže to nakonec skončilo exekucí.

Myslím, že už jsem se z toho dost poučila a chtěla bych znovu začít žít normálně, jako každý jiný člověk. K tomu se ale potřebuji zbavit té exekuce.

Moc vás prosím o pomoc s vyřešením exekuce.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou