Půjčka 150 000 Kč na doplacení insolvence

Hledám půjčku 150 000 Kč na doplacení insolvence. Aby byla insolvence dokončena, potřebuji doplatit cca 150 tisíc korun. Půjčku bych vám pak splácela měsíční splátkou minimálně 3000 Kč (po skončení mojí mateřské i více).

Chtěla bych požádat o půjčku 150 000 Kč, kterou potřebuji na doplacení insolvence, aby mohlo být oddlužení řádně dokončeno.

Popíši vám svoji situaci:

Od roku 2016 jsem v insolvenci. Dokud jsem chodila do zaměstnání, řádně jsem splácela to, co mi určil soud. Měla jsem tak šanci, že splním podmínky pro oddlužení, a že mi zbylá část dluhů bude „prominuta“.

Od roku 2018 jsem ale na mateřské dovolené (nebylo to plánované, ale když jsem to zjistila, tak už se nedalo nic dělat). Díky tomu, mi značně poklesnul příjem. Pořád sice něco málo splácím, ale je to podstatně méně, než kolik bych měla.

Nyní se blíží konec lhůty pro insolvenci a mě zbývá doplatit cca 150 000 Kč, aby byly splněny podmínky, které požaduje soud.

Nemám problém se splácením jako takovým (platím pravidelně každý měsíc, už několik roků). Ale s tím, že momentálně nejsem schopná platit příliš vysoké splátky.

Mateřská by mi ale měla cca za půl roku skončit, pak dítě půjde do školky a já zpátky do práce. Pak už budu schopná platit podstatně vyšší měsíční splátky.

Potřebovala bych tedy půjčit 150 000 Kč, abych nyní mohla doplatit insolvenci a měla vyřešené dluhy z minulosti. Půjčku bych vám následně řádně splácela pravidelnými měsíčními splátkami.

Dokud budu ještě na mateřské dovolené, tak bych vám mohla posílat maximálně 3 000 Kč měsíčně (kromě mateřské mám příjem i z brigády). Po skončení mateřské (cca za půl roku), bych už ale mohla splátku zvýšit.

Pokud by se našla nějaká „dobrá duše“, která by mi mohla pomoci s doplacením insolvence, tak budu velmi ráda. Jsem obyčejná, poctivá žena, která si v mládí z blbosti nasekala dluhy, které se teď snaží vyřešit.

Upozorňuji ale, že určitě nejsem ochotná platit nic předem. To už jsem ve své naivitě 2x udělala a samozřejmě že jsem pak žádné peníze ze slibované půjčky neviděla.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou