Půjčka 180 000 Kč na vyplacení nevýhodných nebankovních půjček

Hledám půjčku na doplacení dluhů a půjček u nebankovních společností. Potřebovala bych půjčit 180 000 Kč, které bych splácela pravidelnými měsíčními splátkami. Jsem zaměstnaná na HPP a mám i další brigády na DPP. Mohu splácet 5000 Kč měsíčně.

Hledám finanční výpomoc – peníze na vyplacení nevýhodných nebankovních půjček. Potřebovala bych půjčit částku 180 000 Kč, které bych vám následně splácela pravidelnými měsíčními splátkami.

Během mateřské dovolené, jsem se rozešla s přítelem a díky tomu, mi zůstalo „na krku“ několik nebankovních půjček, se kterými se nyní potýkám.

Mateřská dovolená, mi už dávno skončila. Teď už normálně chodím do práce. Mám dokonce dvě zaměstnání (jedno na HPP a k tomu brigády na DPP). Moje měsíční příjmy, nejsou nijak nízké. Přesto žiju jen od výplaty k výplatě.

Po bývalém příteli, mi zůstalo několik dluhů u nebankovních společností, které mají velmi nevýhodné podmínky. Všechno co vydělám, padne jen na splátky a úroky. Přitom se dluhy ve výsledku ani moc nesnižují.

Potřebovala bych si tedy půjčit částku 180 000 Kč, ze které bych vyplatila všechny svoje stávající závazky. A pak bych vám splácela pravidelné měsíční splátky.

Mohla bych vám posílat například 5000 Kč měsíčně. To je částka, kterou si bez problémů vydělám za týden na brigádě DPP, takže nemusíte mít vůbec žádné obavy, že bych nebyla schopná splácet.

Svoje příjmy, vám mohu doložit – jak ty ze zaměstnání na HPP, tak i příjmy z brigád. Všechno dělám na smlouvu, vše vám mohu dožit. Případně i jiné dokumenty – nájemní smlouvu na byt, výplatní pásky, výpisy z bankovního účtu, co si řeknete.

Pokud by to bylo potřeba, mám i ručitele (rodiče slíbili, že by mi případně za půjčku ručili, jsou sice již v důchodu, ale mají docela slušné důchody, tak by to snad mohlo stačit).

Ještě v době na mateřské, jsem nezvládala vše splácet, takže mám záznam v negativním registru dlužníků, proto mi všechny finanční instituce odmítají půjčit. Mohu vám ale doložit, že poslední cca rok, splácím vše řádně, tak jak mám, a že se mnou nejsou žádné problémy.

Nemám žádnou exekuci (co bylo po splatnosti, jsem už doplatila) a ani jsem nikdy nebyla v insolvenci.

Vím, že podobných lidí s dluhy, je asi hodně, přesto to ale zkouším, jestli by se nenašel někdo, kdo by mi pomohl vyřešit moji složitou finanční situaci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou