Půjčka 20 000 Kč na doplacení dluhu na nájemném

Hledám půjčku do 20 000 Kč na zaplacení dluhu na nájemném. Kvůli COVID jsem byla skoro půl roku bez práce a neměla jsem dost peněz na placení nájmu za byt, kde bydlím. Nyní už zase pracuji na HPP, ale potřebuji zaplatit dlužné nájemné.
Hledám někoho, kdo by mi byl schopný půjčit 20 000 Kč, s měsíční splátkou 1000 – 1500 Kč měsíčně. Ráda bych se dostala z dluhů, do kterých jsem se dostala kvůli COVIDu. Mám dluh na nájemném za byt, který potřebuji urychleně doplatit.

Od nového roku, jsem skoro až do července, byla bez práce. Zaměstnavatel mě na konci roku propustil kvůli špatné situaci ve firmě (kvůli COVID musel zavřít). A já pak nemohla nic sehnat. Jen nějaké krátkodobé brigády, které mě ale finančně nezachránily.

Díky tomu jsem se dostala do problémů s dluhy, a opozdila jsem se s placením nájmu v bytě, kde bydlím. Snažila jsem se platit alespoň něco, ale prostě jsem na to neměla.

Nyní po mě majitel bytu chce okamžité doplacení celého dluhu (dělá to cca 20 000 Kč), jinak mě prý zruší smlouvu a nechá mě vystěhovat. Původně mi slíbil, že mi počká do konce roku, ale teď najednou změnil názor.

Od července už mám zase práci na HPP, a od té doby, už vše platím tak jak mám. Vzhledem k tomu, že jsem ale byla půl roku skoro úplně bez příjmu, tak se mi těch nutných výdajů nahromadilo více. A já momentálně nemám žádné úspory, ze kterých bych dokázala celý dluh na nájemném zaplatit naráz.

Potřebovala bych tedy půjčit 20 000 Kč. Mohla bych ale zatím splácet jen cca 1000 – 1500 Kč měsíčně. Víc si asi momentálně nemohu dovolit (pokud by se to zlepšilo, tak bych pochopitelně posílala více).

Počítám s tím, že bych vám za půjčku zaplatila úrok i ve výši 50%. Takže bych vám celkem vracela 30 000 Kč. Splácela bych to ale cca 2 roky.

Jsem samoživitelka a starám se o malou dceru. Její otec mi skoro nic neposílá, takže jsem na všechno sama. Mám teď ale novou práci, moje finanční situace se začíná zlepšovat a vypadá to nadějně.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 20 tisíc korun, tak budu moc ráda. Ráda bych se zbavila těch dluhů, co mám a zase žila normálně.

Jsem už zoufalá, protože půjčku sháním už skoro dva měsíce. Zkoušela jsem to v bance, ale protože jsem ještě ve zkušební době, tak mi tam nic nedají. Když jsem hledala na internetu, tak to byly jen samé podvody. Nevím co dělat.

Nedokážu si představit, co bych dělala, kdyby mě majitel bytu opravdu vystěhoval. Nemám kam jít, moji rodiče už nežijí. Nemám kam se obrátit. Moc vás tedy prosím o pomoc.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez potvrzení o příjmu, Půjčky do 20000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,