Půjčka 350 000 Kč pro zaměstnance se záznamem v registru

Hledám půjčku na zaplacení malých nebankovních půjček a vyřešení dluhů. Potřebuji 350 000 Kč na 3 roky. Jsem zaměstnaný, ale mám negativní záznam v registru. Půjčené peníze, bych použil na vyrovnání všech mých současných závazků.

Dostal jsem se do finanční pasti, ze které se nemohu vymotat. Potřeboval bych půjčit částku 350 000 Kč, ze které bych zaplatil všechny své stávající půjčky (několik malých nebankovních půjček, zástava na automobil, různé běžné výdaje, kde jsem v prodlení s úhradou).

Následně bych vám půjčku splácel pravidelnými měsíčními splátkami. Dobu splácení odhaduji tak na 3 roky.

Uvízl jsem v kolotoči půjček a jejich splácení. Mám několik menší nebankovních úvěrů. Nedávno jsem musel dát do zástavy i osobní automobil, abych měl peníze na zaplacení splátek a úroků.

Všechno co vydělám, zase padne na splátky, a přesto mi to nevychází. Platím šíleně vysoké úroky, a chtěl bych se z toho nějak dostat.

V zásadě potřebuji udělat jakousi nebankovní konsolidaci dluhů. Vzhledem k tomu, že už mám i negativní záznam v registru dluhů, tak mi v bance nepomohou. Rád bych tedy získat větší úvěr, ze kterého bych vyplatil všechny ostatní závazky.

Chápu, že jsem asi rizikový klient, a že zaplatím za půjčku vysoký úrok. Předpokládám, že to ale bude ve výsledku pořád méně, než kolik platím v součtu na úrocích nyní.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou v jedné větší firmě, a moje čistá mzda je 32 000 Kč měsíčně. Snažím se chodit i na nějaké brigády – tam je to ale proměnlivé. V průměru si takto k výplatě vydělám 5 000 – 10 000 Kč měsíčně.

Příjem ze zaměstnání vám mohu doložit bez problémů. Vedlejší příjmy z brigády, ale mám většinou v hotovosti na ruku („bez papíru“).

Vlastním osobní automobil, ale ten jsem dal do zástavy za jinou půjčku. Takže abych s ním mohl ručit, tak ho musím nejprve vyplatit. Jsem také spoluvlastníkem bytu, ale ten momentálně také nemohu použít, jako zástavu.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 350 000 Kč, a nevadil by mu záznam v registru, tak bych mohl následně splácet cca 8 – 10 tisíc korun měsíčně. Potřeboval bych tedy peníze půjčit na delší dobu, řádově asi na 3 roky.

Pokud by nebylo možné získat takto vysoký úvěr, i se záznamem v registru, tak by mi pomohla i půjčka menší částky. Z ní bych zaplatil alespoň ty nejmenší půjčky, kde jsou nejvyšší úroky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,