Půjčka 50 000 Kč na směnku v hotovosti bez ručení – Kladno

Hledám půjčku do 50 000 Kč na směnku v hotovosti na zaplacení akutních výdajů. Mám exekuci na účet v bance a tak potřebuji vyplacení půjčky v hotovosti na ruku. Jsem zaměstnaný, ale pracuji jen na černo, takže příjem vám nemohu doložit.

Potřeboval bych půjčit 50 000 Kč na směnku. Peníze potřebuji na různé akutní výdaje, které se mi teď nakupily. Peníze bych mohl splácet měsíční splátkou ve výši 3000 Kč měsíčně. Zajímalo by mě, jestli by se našel někdo, kdo by mi mohl pomoci?

Napíšu vám to na rovinu. Nemám šanci dostat půjčku od banky. Kvůli exekuci a kvůli tomu, že nemám žádný oficiální příjem.

Jsem momentálně zaměstnaný, jako zedník na stavbě, ale je to jen práce na černo. Mám měsíčně okolo 25000 – 30000 Kč (podle toho co děláme, jaké je počasí atd.), ale peníze dostávám bez papírů, na ruku, takže příjem nemohu nijak doložit.

Mám už nějakou dobu exekuci, takže mám zablokovaný účet v bance. Práci na černo mám právě kvůli tomu, aby na mě nemohl exekutor. Posílám mu 500 Kč měsíčně, ale to budu splácet ještě dlouho.

Nemám také bohužel čím ručit. Bydlím v podnájmu, a nemám ani auto nebo něco jiného, co by se dalo dát do zástavy. Mohu vám ale slíbit, že vám peníze poctivě vrátím.

Klidně vám nabídnu i nějakou protislužbu – jsem šikovný, a mohu pro vás něco udělat zadarmo, nebo si třeba půjčku alespoň z části odpracovat.

Dal bych přednost osobnímu jednání a vyplacení půjčky v hotovost na ruku (účet v bance mám zablokovaný od exekutora). Bydlím na Kladně a pohybuji se zde v okolí. Pokud se mi ozvete, tak mohu i někam dojet – do Prahy nebo tak.

Chápu, že budu muset zaplatit nějaké vyšší úroky. S tím počítám, je to na vás, o kolik si řeknete. Mohu splácet minimálně 3000 Kč měsíčně, přes léto až bude trochu více práce, tak můžu posílat i více peněz.

Moc děkuji všem, co se mi ozvou!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou