Půjčka 500 000 Kč bez zástavy – nebankovní konsolidace dluhů

Hledám úvěr do 500 000 Kč, bez zástavy nemovitosti, který potřebuji na konsolidaci současných finančních závazků. Jsem zaměstnaná a mám příjem cca 40 000 Kč čistého. Za půjčku bych ručila společně s přítelem. Mám vlastní byt, ale na ten je hypotéka a tak jej nemohu dát do zástavy.

Společně s mým přítelem, jsme se bohužel dostali do velmi složité životní situace. Abych vše vyřešila, potřebovala bych půjčit částku 500 000 Kč. Vím, že se jedná o poměrně velkou sumu peněz, ale vše bychom vám určitě řádně splatili.

Máme dlouhodobý vztah, ale nejsme manželé, nemáme ani děti. Můj přítel dříve podnikal, byl úspěšný, dařilo se mu. Měl nějaké úvěry a tak, ale vše bez problémů splácel.

Před dvěma roky, ale měl vážnou autonehodu, prodělal dvě operace, a dodnes na tom není po zdravotní stránce úplně dobře. Má invalidní důchod a jen omezené možnosti pracovního uplatnění.

Podnikání musel ukončit. Co šlo, tak prodal, nebo převedl na jiné firmy, ale i tak mu zůstaly nějaké závazky.  Ty se už dva roky snažíme společně splácet. V poslední době, jsem ale i já měla výpadek příjmu, protože mě nečekaně propustili ze zaměstnání a mě trvalo skoro 3 měsíce, než jsem našla novou práci.

Díky tomu jsme se dostali do zpoždění u jednoho úvěru. A banka nám jej nyní celý zesplatnila. Máme 14 dní na to, abychom uhradili celou částku, což je cca 270 tisíc korun. Kromě toho, máme ještě jeden větší úvěr a pár menších závazků. Dohromady se jedná o cca 500 tisíc korun.

Chtěla bych si tedy půjčit částku 500 000 Kč, kterou bych použila na konsolidaci všech našich současných finančních závazků, do jednoho úvěru. A ten bychom vám následně spláceli.

Zkoušela jsem žádat o konsolidaci u několika bank, ale díky tomu, že jste v prodlení se splátkou, tak nám nyní nikde konsolidaci neschválí. Potřebuji tedy získat nějakou půjčku od nebankovní, případně od nějakého soukromníka.

Pokud by nám byl někdo schopný poskytnout úvěr 500 000 Kč, pak bychom vám mohli splácet 8 – 10 tisíc korun měsíčně.

Já mám příjem ze zaměstnání, ve výši 38 000 Kč čistého. Jsem ale nyní v práci jen krátce, jsem ještě ve zkušební době. Před tím jsem ale byla zaměstnaná skoro 9 roků, než mě propustili.

Přítel, má invalidní důchod a kromě toho má i příležitostné příjmy z různých brigád. Měsíčně máme společný příjem přes 50 tisíc korun.

Vlastním byt, kde bydlíme, ale na ten ještě splácím hypotéku, takže jej nemohu použít jako zástavu či ručení za půjčku.

Pokud by se našla nějaká solidní půjčka, která by mi pomohla zkonsolidovat naše současné dluhy, tak se mi prosím ozvěte.

Děkuji za věnování času na přečtení mé poptávky a také předem děkuji i za jakoukoliv férovou nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou