Půjčka do 20 000 Kč na 4 měsíce pro nezaměstnané

Sháním půjčku do 20 000 Kč, na zaplacení nájmu za byt. Jsem momentálně bez zaměstnání, během epidemie COVID jsem přišel o práci. Našel jsem si ale dvě brigády na DPP a DPČ. Tam ale peníze dostanu až příští měsíc. Do té doby potřebuji půjčit alespoň 20 tisíc korun.

Sháním půjčku do 20 000 Kč na 4 měsíce. Peníze potřebuji nutně sehnat, abych měl na zaplacení nájmu. Musím zaplatit nedoplatek na nájem, nejpozději do konce toho týdne, jinak mi hrozí vystěhování z bytu.

Kvůli epidemii koronaviru, jsem se dostal do finančních problémů. Před nedávnem mě propustili z práce. A momentálně se kvůli COVID, nové zaměstnání hledá dost obtížně.

Kvůli výpovědi jsem se za poslední dva měsíce dostal do prodlení s placením nájmu za byt. Na začátku měsíce, mi dal majitel bytu lhůtu do konce tohoto týdne, abych mu doplatil zbytek, jinak mi zruší nájemní smlouvu a nechá mě vystěhovat.

Snažím se, co to jde, ale bez pomoci ty peníze fakt nedám dohromady. A pokud bych musel jít z bytu, tak nevím co bych dělal. Nové bydlení jen tak neseženu, všude by po mě chtěli zaplatit kauci a nájem předem, a na to teď nemám.

Našel jsem si teď alespoň dvě dočasné práce na DPČ a DPP, protože najít nějakou slušnou práci na HPP, během COVIDU fakt není jednoduché. V obou ale dostanu první výplatu až příští měsíce. A já potřebuji sehnat alespoň něco dříve.

Pokud by mi mohl někdo půjčit 20 000 Kč na 4 měsíce, tak budu moc vděčný. Z příjmu, který nyní mám, vám mohu každý měsíc poslat 5000 Kč, peníze bych tak mohl vrátit za 4 měsíce.

Nemohu ale doložit žádný příjem – resp. v práci, co jsem si teď našel, jsem ještě nedostal výplatu. Mohu ukázat smlouvu, ale nemám zatím žádnou výplatní pásku nebo tak něco.

Mám také z dřívější doby záznam v registru, a tak mi nikde nechtějí nic půjčit. Kromě toho nájmu, ale nikde nic nedlužím. Nemám žádné půjčky nebo úvěry. Nejsem ani v exekuci a nikdy jsem nebyl.

Předem děkuji za nabídku jakékoliv pomoci s řešením mé situace!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou