Půjčka na bydlení bez doložení příjmu pro lidi s exekucí

Hledám půjčku do 200 000 Kč na koupi rodinného dobu. Jsem v exekuci a pracuji na černo, takže nemám doložitelný příjem. Mám ale stabilní příjmy a mohu vám pravidelně splácet, o kolik si řeknete. Schází mi část kupní ceny. Respektuji požadované úroky a podmínky.

Potřebovala bych půjčit do 200 000 Kč, na pořízení nového bydlení. Mám od svého známého nabídku, na koupi menšího rodinného domku se zahradou. Není to žádná novostavba, spíše to bude potřebovat velkou rekonstrukci, ale moc se mi ten dům líbí.

Ze svých úspor, jsem ale schopná zaplatit jen část požadované kupní ceny. Do toho, kolik po mě chtějí, mi chybí 184 000 Kč. Potřebovala bych tedy půjčit řádově 150 – 200 tisíc korun.

Před několika roky jsem se ale dostala do problémů s exekutorem, a začala jsem pracovat jen na černo. Takto pracuji už asi 5 roků a nemám moc v plánu to měnit. Ve výsledku jsem na tom takto lépe, než při práci „na smlouvu“.

Většinu svých exekucí jsem už zaplatila. To, že pracuji na černo, neznamená, že bych se chtěla vyhýbat placení. Platím ale jen tolik, kolik si mohu dovolit, a ne tolik, kolik si řekne exekutor. Počítám, že v exekuci budu ještě cca 1 rok.

I toho důvodu to při koupi domu chci udělat tak, že nebude formálně napsaný na mě, ale budou ho vlastnit rodiče. Takže ho nebudu moci dát do zástavy nebo tak něco.

Vzhledem k tomu, že mám exekuci a nemám žádný doložitelný příjem, tak mi nikde nepůjčí. V bance, nebo ani jinde to ani nemá cenu zkoušet.

Potřebovala bych tedy peníze půjčit od někoho, komu nevadí exekuce a to že nemám doložitelný příjem. Mohu vám doložit, že exekuce co jsem měla, poctivě splácím. Jsem slušný člověk, který hodně pracuje a ze svých chyb z minulosti se už poučil.

Pokud by mi byl někdo schopný půjčit peníze na bydlení, tak vám vše poctivě vrátím. Respektuji úroky, o jaké si řeknete. Chápu, že za těchto podmínek, to budou podstatně vyšší úroky, než kdybych si mohla půjčit od banky. Ale tomu rozumím a respektuji to.

Prosím jen o seriózní nabídky, kde opravdu nabízíte půjčení peněz. Nemám zájem o nabídky, kde se musí platit něco předem. Jen férové nabídky – peníze na ruku, bez nějakých „fint“.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou