Půjčka na pronájem bytu – na kauci a nové vybavení

Hledám půjčku do 100 000 Kč na nové bydlení. Potřebujeme zaplatit kauci za byt a pořídit si nové vybavení – základní nábytek. Jsem na mateřské s půl ročním dítětem. Přítel pracuje, ale bez smlouvy – peníze dostává v hotovosti na ruku. Dohromady máme příjem okolo 28 000 Kč měsíčně.
Potřebovali bychom s přítelem půjčit cca 100 000 Kč, abychom si mohli sehnat nové bydlení. Peníze potřebujeme především na zaplacení kauce za byt (chtějí pro nás dopředu 3x nájem). A k tomu budeme potřebovat, do nového bytu dokoupit základní vybavení.

Jsem momentálně na mateřské dovolené, s půl ročním dítětem. Zatím bydlíme u rodičů, ale takové bydlení je dlouhodobě neudržitelné. Potřebovali bychom se přestěhovat do vlastního bydlení. Ale naši na tom nejsou finančně moc dobře, takže nám s tím moc nepomohou.

Jsme oba s přítelem poměrně krátce po škole. Já jsem před mateřskou měla jen nějaké brigády, a teď dostávám peníze od státu. Přítel zatím nenašel nějakou pořádnou práci. Pracuje zatím u jednoho soukromníka, ale je to bez smlouvy, takže příjem se nedá moc doložit.

Když ale vezmu dohromady moji mateřskou, a to co dostává přítel na ruku, tak máme celkem asi 28 000 Kč měsíčně.

Předpokládám, že po nastěhování do nového bytu, bychom si mohli vyřídit i příspěvek na bydlení. Takže se splácením půjčky by určitě nebyl problém.

Potřebovali bychom půjčit částku okolo 100 000 Kč. Mám vyhlídnutý docela pěkný byt, ale majitel chce předem zaplatit trojnásobek nájmu (nájem za první měsíc + kauci).

K tomu budeme potřebovat byt trochu vybavit, protože je úplně bez zařízení. Takže potřebujeme alespoň nějaký základní nábytek atp. Když to spočítám dohromady, tak se pohybuji okolo 100 tisíc korun.

Vzhledem k tomu, že jsem na mateřské a přítel nemůže doložit příjem ze zaměstnání, tak nám nikde nechtějí půjčit. Maximálně by nám dali pár tisíc korun z nějakých krátkodobých půjček. A to není řešení.

Potřebovala bych najít nějakého soukromníka, který by byl ochoten podpořit mladou rodinu. Spláceli bychom vám pravidelně každý měsíc. Myslím, že jsme schopni posílat minimálně 5000 Kč.

Počítám také s tím, že tak do půl roku, už nebudu mít tolik práce s malou, a mohla bych si najít i nějakou brigádu, takže bychom pak mohli splácet i více.

Pokud je někdo ochotný půjčit i bez záruk a bez poplatků předem, tak se mi prosím ozvěte. Budu vám moc vděčná!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,,,