Půjčka na směnku 200 000 Kč splatnost za půl roku s úrokem 50%

Sháním půjčku na směnku ve výši 200 000 Kč. Nabízím, že za půl roku vám vrátím 300 tisíc korun, tedy s úrokem 50%. Jsem zaměstnaný, a během 6 měsíců bych měl dostat vyplacený podíl na dědictví. Finance na zaplacení půjčky, bych tedy měl mít bez problémů k dispozici.

Potřeboval bych získat půjčku 200 000 Kč na půl roku. Preferoval bych půjčku na směnku, kterou bych mohl splatit jednorázovou splátkou za půl roku. Navrhuji úrok 50%, tj. že bych vám za půl roku vrátil 300 000 Kč (o 100 tisíc korun více než teď dostanu).

Dostal jsem se do složité finanční situace, a potřeboval bych poměrně akutně získat zmíněných 200 tisíc korun. Peníze potřebuji z osobních důvodů – případně vysvětlím osobně nebo telefonu, nechci to jen tak psát na internet.

Jsem zaměstnaný na čerpací stanici na dálnici D1. Mám doložitelný příjem cca 30000 Kč čistého měsíčně. A kromě toho mám dalších cca 20000 Kč měsíčně, které už jsou ale „bokem“, a nemám na ně žádné potvrzení.

Peníze bych ale nesplácel primárně z výplaty. Do 6 měsíců bych měl dostat vyplacený dědický podíl z domu po rodičích.

Minulý rok jsem zdědil jednu šestinu rodinného domu, který nyní se sourozenci prodáváme. Vše by mělo být vyřešeno do půl roku, a pak budu schopen vrátit celou částku naráz.

Momentálně si bohužel nemohu půjčit o banky, jelikož mám z minulosti záznam v registru, a banka mi nepůjčí. Své staré dluhy jsem už dávno vyrovnal. Nejsem ani v exekuci nebo insolvenci. Běžnou půjčku ale nemohu sehnat, a tak zkouším, jestli je nějaká možnost půjčky na směnku.

Pokud by mi někdo mohl půjčit těch 200 tisíc korun, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Potřebuji sehnat peníze co nejdříve – hodně to spěchá.

Mohu vám doložit výplatní pásky nebo výpis z účtu (jak jsem ale psal, část příjmu mi jde „bokem“). Nebo mohu ukázat i papíry ohledně dědictví domu a prodeje, abyste viděli, že si nevymýšlím

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou