Rychlá půjčka do 20 000 Kč zdarma a bez poplatků

Rychlá půjčka do 20 000 Kč nabízí možnost půjčit si peníze úplně zadarmo. Pokud peníze do 14 dnů vrátíte, pak je to bez poplatků a bez úroků. Půjčka je zcela zdarma. Neplatíte nic předem, ani potom. Vracíte jen to, co jste si půjčili.

Nebankovní finanční společnost Flexifin s.r.o., nabízí velmi rychlou půjčku, u které je možné získat až 20 000 Kč. Peníze můžete mít prakticky ihned – do několika minut od schválení jsou odeslány na váš bankovní účet. A můžete je mít k dispozici ještě dnes.

Půjčit si můžete od 1000 Kč do 20 000 Kč (při opakované půjčce až 30 000 Kč). Peníze jsou běžně půjčovány na 30 dní. Je ale možnost prodloužení doby splatnosti, až na 11 měsíců.

Pokud peníze vrátíte do 14 dnů (2 týdny), pak vás půjčka nic nestojí. Při uhrazení celé půjčené částka do 14 dnů, nejsou účtovány žádné poplatky nebo úroky. Neplatíte ani nic předem. Peníze tak můžete mít na dva týdny úplně zdarma.

U běžné půjčky, pak platíte příslušné poplatky, podle aktuálně platného ceníku. Pokud byste si například půjčili částku 2000 Kč na 30 dní, pak je úrok 0Kč. Za půjčku na 30 dní zaplatíte pouze poplatek ve výši 440 Kč. Celkem tak budete vracet 2440 Kč, RPSN je 987,220.

Pro získání této půjčky do 20 000 Kč, je potřeba, aby vám bylo alespoň 18 roků. Z dokladů je potřeba pouze především platný občanský průkaz. Potvrzení o příjmu obvykle není potřeba. Potřebujete bankovní účet u některé české banky, kontaktní emailovou adresu a telefon.

Vyřízení půjčky je velmi rychlé. Vyplníte následující nezávaznou poptávku půjčky. Obratem se dozvíte, zda vám úvěr může být schválen a jaké jsou přesné podmínky. Po splnění všech formalit, nutných k uzavření smlouvy, jsou vám peníze ihned odeslány, na účet v bance. Můžete je tam mít během několika málo minut.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Krátkodobá půjčka, Online půjčky, Půjčky nabídka
Sekce: ,,,,,,,,,,,,