Soukromá půjčka do 500 000 Kč na vyřešení insolvence

Hledám půjčku do 500 000 Kč na směnku od nějaké soukromé osoby. Peníze se poptávám za účelem vyřešení insolvence, Chtěl bych doplatit své dluhy, a pak už jsem splácet jednu půjčku měsíčními splátkami. Jsem zaměstnaný a mám slušnou výplatu.

Před rokem mi soud schválil insolvenci. Měl jsem už příliš mnoho různých finančních závazků a nezvládal jsem to splácet. Už rok tedy splácím insolvenci, a je to hodně náročné. Pracuji v zaměstnání, kde mám slušný plat, ale po odečtení insolvence a zaplacení nájmu, mi zůstává jen cca 2000 Kč na všechno.

Rád bych tedy našel nějakého soukromníka, který by mi mohl poskytnout soukromou půjčku do 500 000 Kč (třeba na směnku). Z této půjčky, bych pak zaplatil všechny své staré pohledávky a díky tomu ukončil insolvenci. Vám bych splácel měsíční splátky – mohl bych posílat 10 až 12 tisíc korun, podle toho jak se dohodneme.

Abyste si o mně nemysleli, že jsem nějaký neplatič, který si jen nasekal dluhy, a pak se vykašlal na jejich placení, tak vysvětlím, jak jsem do toho spadl.

Několik roků jsem podnikal jako OSVČ. Poslední dva roky, se ale situace v mém oboru podnikání začala zhoršovat a do toho přišel COVID. Chvíli jsem to ještě zkoušel ustát, a bral jsem si půjčky. Ty jsem si musel brát jako soukromá osoba – jako OSVČ by mi v té době banky nepůjčili.

Nakonec jsem ale podnikání musel ukončit. Celkem rychle jsem si našel práci, kde mám slušnou výplatu a je to bez stresu. Zůstaly mi ale dluhy, kvůli kterým jsem musel jít do insolvence.

Rád bych to celé nějak vyřešil, abych mohl zase normálně žít. Mám dobrou práci, a pokud by se mi trochu ulevilo od placení insolvence, tak bych mohl mít i fajn život. Splátky insolvence mě ale momentálně dost „dusí“.

Pokud by se našel nějaký soukromník, někdo kdo by byl ochotný půjčit člověku v insolvenci tak bych byl moc rád. Potřeboval bych řádově 500 000 Kč (res. aktuálně je to něco přes 450 000 Kč, ale rád bych si nechal pár tisíc jako rezervu – momentálně nemám žádné úspory, pro případ nějaké neočekávané situace).

Nemám moc šancí, jak získat nějakou půjčku. V bance, nebo jinde mi nepůjčí. Nemám ani žádnou nemovitost, nebo něco jiného, co bych mohl použít na ručení.

Jsem zaměstnaný na HPP, a mám slušnou výplatu – mohu vám to doložit. Insolvenci už cca rok poctivě splácím. To vám také mohu doložit.

Pokud byste se mi rozhodli půjčit peníze, tak vám podepíšu směnku, nebo cokoliv jiného. Je mi jasné, že budu platit vysoké úroky. Ale pokud mi to dá naději na vyřešení insolvence, tak se s tím rád smířím.

Předem děkuji za reakci!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou