Půjčka 60 000 Kč pro ženu na mateřské bez zástavy

Hledám půjčku do 60 000 Kč na dobu 2 – 3 roky. Peníze bych splácela pravidelnými měsíčními splátkami do 2500 Kč. Jsem momentálně na mateřské a dostávám peníze od státu. Kromě toho mám i příležitostný příjem z brigády.

Potřebovala bych půjčit 60 000 Kč na splátky. Peníze potřebuji na zaplacení vysokého nedoplatku za elektřinu. A dále potřebuji zaplatit opravy na autě, aby mi prošlo technickou. Půjčku bych potřebovala splácet postupně, delší dobu – cca 2 až 3 roky.

Jsem momentálně na mateřské dovolené, a ještě na ní budu asi 1,5 roku. Mám pravidelný příjem od státu (alespoň v tomto je na něm spolehnutí). A kromě toho, chodím příležitostně na různé brigády.

Půjčku bych tedy mohla splácet pravidelnými měsíčními splátkami do 2 500 Kč. Počítám s tím, že u půjčky asi bude vyšší úrok, ale vše bych vám určitě vrátila tak, jak si řeknete.

Bydlím v rodinném domku, společně s přítelem. Na přítele je už napsaná jiná půjčka, kterou řádně splácíme. Jinak nemáte žádné jiné dluhy.

Nejsme žádní neplatiči. Ani jeden z nás nebyl nikdy v exekuci. Jen teď prostě nemáme vysoký příjem a vzhledem ke zdražování, máme trochu hluboko do kapsy.

Peníze, které potřebuji (cca 60 tisíc korun), nechci utrácet za zbytečnosti. Díky nedávnému velkému zdražení elektřiny, nám vznikl větší nedoplatek.

A také musím za měsíc na technickou s autem, a bude potřeba pár oprav, aby prošlo. Auto nutně potřebuji, protože bydlíme na vesnici, a já bych tady s malou nemohla existovat (jezdíme po doktorech, na nákupy, apod.).

Tím, že jsem nyní na mateřské, tak nemám moc možností, kde sehnat půjčku. Pokud jsou někde ochotní schválit půjčku i pro ženu na mateřské, tak to jsou obvykle jen krátkodobé půjčky – dostanu sice nějaké peníze, ale budu je muset za pár týdnů kompletně vrátit. A to mi nijak nepomůže.

Potřebovala bych najít nějakou solidní, slušnou půjčku, kterou bych mohla splácet delší dobu, řekněme dva nebo tři roky. Posílala bych každý měsíc pravidelnou splátku do 2500 Kč. To si můžeme dovolit.

Pokud je někdo schopný nabídnout férovou půjčku i pro maminku na MD, tak se mi prosím ozvěte. Chtěla bych jen solidní podmínky – žádné placení poplatků předem a bez zástavy. Kvůli šedesáti tisícům, rozhodně nechci přijít o střechu nad hlavou.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou