Půjčka na směnku 100 000 Kč na 6 měsíců, bez zástavy

Chtěla bych si půjčit 100 000 Kč na směnku na 6 měsíců. Požaduji půjčku bez zástavy a bez placení poplatků předem. Jsem zaměstnaná a mám pravidelný příjem. V blízké době bych měla získat finance z prodeje nemovitosti a z vyřízení dědictví.

Chtěla bych si půjčit 100 000 Kč na směnku na dobu 6 měsíců. Peníze potřebuji na pokrytí běžných výdajů a zaplacení úvěru u banky. Peníze bych vám vrátila jednorázovou splátkou do půl roku (pravděpodobně i o něco dříve).

Jsem vdova (manžel zemřel před 3 roky) a od té doby se potýkám s finančními problémy. Nejsem teda v exekuci nebo něco podobného, tomu jsem se zatím vyhnula. Po manželovi mi ale zůstal vysoký úvěr u banky, který musím splácet a tak mám poměrně napjatý rozpočet.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou a k tomu pobírám i vdovský a sirotčí důchod. Příjem mám tedy pravidelný. Ale vzhledem k současné situaci, kdy je všechno dražší a dražší, to není žádný zázrak.

V poslední době moc nezvládám splácet úvěr u banky, a potřebovala bych si půjčit cca 100 000 Kč, abych to pokryla. Jinak mi hrozí zesplatnění úvěru, což by ve finále vedlo k exekuci, a navíc by se celý dluh zbytečně zvýšil o vysoké úroky a penále.

Mám chatu, kterou jsem pronajímala, ale teď se ji snažím prodat. Tím mi vypadla část příjmu, na který jsem dříve spoléhala. Vzhledem k plánovanému prodeji, ani nemohu dát tuto nemovitost do zástavy, jako případné ručení za půjčku na směnku.

Kromě zmíněného prodeje chaty, který se snad během několika měsíců zdárně uzavře, je zde i dědické řízení po manželovi, které se již blíží do finále a mělo by mi přinést další finanční prostředky.

Předpokládám, že bych během několika málo měsíců, měla získat větší sumu, ze které bych byla schopná bez problémů zaplatit celou půjčku na směnku, jednorázovou splátkou. Peníze bych vám vrátila nejpozději za 6 měsíců, je ale možné, že by to bylo i dříve.

V bance mi bohužel nyní další peníze nepůjčí (kvůli tomu vysokému úvěru), takže zkouším, jestli by se nenašel nějaký soukromník, nebo seriózní nebankovní společnost, kde by mi byli schopni půjčit 100 000 Kč na směnku.

Chápu, že za půjčku na směnu na 6 měsíců, budu muset asi zaplatit vysoké úroky, ale jsem s tím smířena. Požaduji ale jen solidní jednání – nebudu platit žádné poplatky předem, nezajímají mě žádné nabídky, na poskytování nějakých „protislužeb“ za vyřízení půjčky apod.

Pokud je mi někdo opravdu schopný půjčit 100 000 Kč i za těchto podmínek (na směnku, na 6 měsíců, bez zástavy, bez placení poplatků předem), tak se mi prosím ozvěte. Budu moc ráda!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou