Úvěr v hotovosti pro majitele nemovitosti – do 200 000 Kč i bez zástavy

Nabízíme půjčky v hotovosti – do 200 000 Kč i bez zástavy nemovitosti. Můžeme vám nabídnout i úvěr nad 200 000 Kč, to už ale jen se zástavou. Peníze si můžete půjčit na cokoliv – na běžné výdaje, na dluhy, na exekuce. Rychlé a férové jednání. Žádné zbytečné otázky.

Trápí vás nějaké finanční potíže? Máte nějaké dluhy, pohledávky nebo vám snad hrozí exekuce? Mohli bychom vám nabídnout pomocnou ruku. Nabízíme úvěry v hotovosti. Do 200 000 Kč je to i bez zástavy nemovitosti. Můžeme vám ale půjčit i více.

Pokud máte nějaká finanční trápení, nabízíme vám pomocnou ruku. Můžeme vám zajistit půjčku v hotovosti, která bude vyřízena během krátké doby.

Můžeme vám nabídnout úvěr v hotovosti (nebo i bezhotovostní na účet v bance). Pokud by vám stačila půjčka do 200 000 Kč, tak je to i bez zástavy nemovitosti.

Pokud by pro vás bylo 200 000 Kč málo, pak je možné získat úvěr i na podstatně vyšší částku. Nad 200 tisíc korun, už je ale požadováno zřízení zástavního práva na nějakou nemovitost. Výše půjčky je pak omezena pouze hodnotou zastavené nemovitosti.

Všechny úvěry (do 200 tisíc korun bez zástavy, i nad 200 tisíc korun), jsou určeny pro ty, kdo vlastní nějakou nemovitost. Může se jednat o byt, dům, nějaký rekreační objekt, komerční objekt, pozemek, les, apod.

Do 200 000 Kč nám stačí doložení vlastnictví nemovitosti. Nad 200 tisíc korun, bude požadováno zřízení zástavního práva.

Půjčky do 200 000 Kč, nabízíme standardně v hotovosti – finanční prostředky vám vyplatíme ihned, po doložení požadovaných dokumentů, při podpisu smlouvy. Vyřízení půjčky do 200 tisíc korun bez zástavy, se dá vyřídit během 1 – 3 pracovních dní.

Pokud byste potřebovali půjčit vyšší sumu peněz, i to je možné. Záleží na tom, jakou nemovitost můžete dát do zástavy a kolik peněz byste potřebovali půjčit. I zde je možné poskytnutí úvěru v hotovosti nebo na účet v bance. Vyřízení úvěru nad 200 tisíc korun, se dá vyřídit během 3 až 5 pracovních dní (záleží na individuálních parametrech/požadavcích).

Peníze si u nás můžete půjčit na cokoliv. Je nám jedno, jestli finanční prostředky potřebujete na nějaké běžné výdaje, nebo jestli máte nějaké pohledávky, dluhy nebo exekuce. Nikdo vám nebude klást zbytečné otázky, nikdo vás nebude soudit.

Garantujeme vám slušné a férové jednání. Nepožadujeme žádné poplatky předem. Ve většině případů k vám jsme schopni přijet a řešit vše osobně, kdekoliv v ČR. Nabízíme rychlé a solidní jednání všem, kdo potřebují půjčit peníze.

Napište nám svůj požadavek – kolik peněz byste potřebovali, na jak dlouhou dobu, jakou vlastníte nemovitost, a my se vám co nejdříve ozveme!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou