Půjčka 100 000 Kč na směnku na zaplacení pohledávek

Hledám půjčku na směnku do 100 000 Kč. Peníze chci půjčit bez zástavy a bez ručitele. S vyplacením půjčky v hotovosti na ruku. Peníze mohu vrátit do 6 měsíců. Buď na splátky po 25 tisíc měsíčně, nebo za půl roku vrátím jednorázovou splátku 150 tisíc korun. Úrok by byl 50%.

Hledám půjčku na směnku – bez zástavy a bez ručitele. Potřebuji půjčit peníze na cca půl roku. Vše bych vrátil naráz za 6 měsíců. Nebo se můžeme domluvit i na nějaké pravidelné splátce každý měsíc.

Potřeboval bych půjčit 100 000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení několika pohledávek. Dostal jsem se do začarovaného kruhu a nevím jak z toho ven.

Musím zaplatit několik menších pohledávek a jednu větší. Celkem to dělá přibližně 100 tisíc korun.

Jedna z těchto pohledávek je i v zaměstnání. Potřebuji zaplatit škodu, kterou jsem svou neopatrností způsobil, jinak mi hrozí, že přijdu o práci.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou. Pro tuto firmu pracuji už více než rok. Beru okolo 30 tisíc korun čistého měsíčně. Mám ale možnost brát i přesčasy, a tak si mohu vydělat i podstatně více. Kromě toho, mám i menší vedlejší příjem z jedné brigády.

Mohl bych splácet 25 000 Kč měsíčně, nebo se můžeme domluvit, že vám za půl roku vrátím jednorázovou splátku ve výši 150 000 Kč. Celkem bych tedy navíc zaplatit 50% úrok (o 50 tisíc více).

Do nedávné doby, jsem měl problémy s exekucemi. Ty jsem už ale vyřešil, a ničem delším nevím. Mám sice několik finančních závazků, ale nic z toho zatím není po splatnosti. Splácím to a snažím se to řešit.

Jsem svobodný a bez dětí. Bydlím u přítelkyně v jejím bytě, a o náklady na živobytí se dělíme, takže ve výsledku ani moc neutratím. Mohu si tedy dovolit splácet i vyšší splátku.

Potřeboval bych půjčit peníze na směnku. Asi nejlépe od nějakého soukromníka. Počítám, že v bance by mi peníze nepůjčili, kvůli těm exekucím v minulosti.

Hledám půjčku s rozumnými podmínkami. Půjčku bez zástavy (nemám nic, čím bych mohl ručit) a bez ručitele (přítelkyni do toho nechci tahat).

Mohu vám doložit pracovní smlouvu ze zaměstnání nebo výplatní pásky, nebo výpisy o banky – řekněte si sami, co potřebujete.

Nebudu ale platit nic předem. Dal bych také přednost vyplacení půjčky v hotovosti. Dejte mi vědět, a určitě se domluvíme, kde se setkáme. Mohu přijet kamkoliv v ČR.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou