Půjčka 700 000 Kč na odvrácení exekuce – bez zástavy a bez ručitele

Mám dluhy 700.000 Kč. Dostal jsem se do situace, kdy to nezvládám platit, a hrozí mi exekuce. Potřeboval bych si půjčit 700 tisíc, abych měl pouze jednu splátku v měsíci. Mám práci, ale příjem nemohu doložit.
Dostal jsem se (vlastní blbostí) do velmi svízelné situace. Mám dluhy v celkové výši cca 700 tisíc korun a hrozí mi exekuce. Potřeboval bych tuto situaci nějak vyřešit. S exekutorem není možná jakákoliv domluva. Hrozí mi, že pokud nezaplatím do 30 dnů, pak mi sebere barák, co jsem zdědil po rodičích a já nebudu mít kde bydlet.

Potřeboval bych najít nějakou půjčku, na odvrácení hrozící exekuce. Peníze (potřebuji 700 000 Kč), bych použil na splacení exekuce. Tomu, kdo by mi půjčil peníze, bych pak platil pravidelné měsíční splátky. Vzhledem k tomu, kolik potřebuji sehnat peněz, bych ale půjčku splácel zřejmě delší dobu.

Moje dluhy vznikly z nešťastné lásky. Měl jsem přítelkyni, kterou jsem měl hodně rád. Kupoval jsem jí spoustu věcí, musel jsem se kvůli tomu zadlužit. Ona se na mě nakonec stejně vykašlala a mě zůstaly jen dluhy. Dnes už sám vidím, jaká to tehdy byla blbost, ale už je pozdě. Dluhy musím nějak vyřešit a příště si už dám pozor.

Jsem zaměstnaný, ale je to složitější. Už před nějakou dobou jsem kvůli hrozící exekuci měnil zaměstnání. Nyní mám smlouvu jen na dohodu DPP a oficiální příjem je jenom 10 000 Kč (kvůli daním a kvůli tomu, aby na mě nemohl exekutor). S takovým příjmem mi ale nikde nepůjčí.

Těch 10 tisíc korun, ale rozhodně není můj jediný příjem. Kromě této „výplaty“ dostávám od firmy bokem ještě dalších 40 tisíc korun. Celkový měsíční příjem je tedy 50 000 Kč. Kvůli dluhům se snažím sehnat i nějaký další příjem – zatím ale nemám nic stabilního, jen různé jednorázové „bokovky“.

Bydlím v domě po rodičích na vesnici. Jsem svobodný a bezdětný. Nekouřím a ani moc nepiju. Nemám velké výdaje, a pokud by mi někdo mohl půjčit 700 000 Kč, pak bych mohl každý měsíc splácet i 15 – 20 tisíc korun.

Kromě toho očekávám, že během několika měsíců dostanu větší sumu peněz. Před nějakou dobou mě nabourali a ještě se to řeší u soudu. Pak bych měl dostat peníze od pojišťovny – bude se jednat o cca 200 tisíc korun. Ty bych určitě použil na mimořádnou splátku, abych svůj dluh co nejvíce snížil.

Potřebuji sehnat nějakou rozumnou půjčku. V bance mi nic rozumného nenabídnou a všechny nebankovky nabízí buď jen směšně nízké částky, nebo chtějí dát do zástavy barák. A to se mi moc nechce.

Hledám nějakou půjčku – bez ručitele a bez zástavy, kde bych mohl dostat 700 tisíc korun a mohl peníze splácet postupně, prostřednictvím měsíčních splátek.

Nezajímají mě půjčky na směnku, kde bych musel všechno vracet za 3 měsíce nebo za půl roku. Také nemám zájem o nabídky, kde se musí platit něco předem. Hezky poctivě, s ruky do ruky.

Chápu, že za půjčku na odvrácení exekuce budu platit vysoké úroky. Nemám problém, že za půjčku zaplatím i hodně navíc. Nechci ale naletět na nějaké podvody s placením poplatků předem.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou