Půjčka od lichváře – 250 000 Kč na směnku pro lidi po skončení insolvence

Potřebovala bych půjčit 250 tisíc korun na směnku. Brala bych klidně i nějakou lichvářskou půjčku – nevadí mi, že zaplatím třeba dvojnásobek. Peníze ale potřebuji vracet ve splátkách. Mohu platit minimálně 5000 Kč měsíčně. Peníze potřebuji na zaplacení dluhů. Jsem ale po insolvenci.

Potřebovala bych půjčit 250 000 Kč na směnku. Hledám nějakého soukromníka, solidního soukromého investora, který by půjčoval vlastní peníze. Jsem ochotná přijmout i půjčku od lichváře, pokud budou podmínky alespoň trochu rozumné a přijatelné.

Dostala jsem se do problémů s nebankovními půjčkami. Nejprve to vypadalo jako dobrý nápad, půjčit si peníze, vyřešit aktuální problém. Pak se mi ale pokazilo snad vše, co mohlo.

Přišla jsem o práci (ne vlastní vinou – firma zkrachovala). Do toho jsem onemocněla a byla nějakou dobu na neschopence. Chvíli mi trvalo najít novou práci, a tak se to postupně vršilo na sebe, jeden problém za druhým.

Musela jsem si vzít další půjčku od jiné nebankovní firmy. A pak další, abych měla na splátky těch prvních dvou. Nakonec jsem se dostala do situace, kdy skoro celá moje výplata padne na splácení půjček.

Nebo spíše ani ty půjčky nesplácím – jen platím jakési poplatky, aby se mi opakovaně prodlužovala doba splatnosti, ale původní půjčka se tím nijak nezmenšuje. Tohle je úplný začarovaný kruh, ze kterého se nikdy nemohu vlastní silou vyhrabat.

Potřebovala bych získat jednorázovou půjčku na směnku na větší sumu peněz. Jednalo by se o 250 000 Kč. Z těchto peněz bych zaplatila všechny své dluhy. A pak bych postupně splácela jenom tuhle jednu půjčku.

Zjišťovala jsem si podmínky a možnosti, a nemám šanci sehnat nějakou solidní půjčku. Před 3 roky, jsem úspěšně dokončila insolvenci. Měla jsem nějaké dluhy z mládí, které jsem dlouho neřešila, a chtěla jsem za tím vším udělat tlustou čáru. Což se mi povedlo. A pak jsem si to takto pokazila.

Kvůli ukončené insolvenci mi nikde nepůjčí nějakou větší sumu. Možná by mi ještě někde schválili nějakou menší nebankovní půjčku, ale tím se nic nevyřeší.

Potřebuji půjčit větší sumu, a to je dost těžké. Zkouším hledat na internetu, jestli by se nenašel nějaký slušný soukromník, který by mi půjčil peníze, na vyplacení těch nevýhodných nebankovních půjček.

Brala bych i nějakou lichvářskou půjčku na směnku. Nevadilo by mi, že budu vracet třeba dvojnásobek – pokud by to bylo rozloženo do splátek na delší dobu, tak aby mi z výplaty zůstalo dost peněz na živobytí.

Z insolvence jsem zvyklá se uskromnit. Našla jsem si i druhé zaměstnání, abych měla větší příjem, a mohla rychleji splácet své dluhy.

Jsem schopná splácet minimálně 5000 Kč měsíčně – časem by to snad mohlo být i více. V nové práci, mám slíbené výrazné zvýšení platu, až se trochu více zapracuji. Jsem ochotná udělat téměř cokoliv, abych se zbavila těch nesmyslných nebankovních půjček.

Vaše pomoc by mi hodně pomohla. Zaručit se vám nemohu ničím, nemám žádný majetek, jenom auto. To už ale něco pamatuje a nemá žádnou velkou cenu. Jinak nemám žádný majetek, kterým bych mohla ručit.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou