Poptávka půjčky na směnku – 200 000 Kč na 6 měsíců (majitel firmy)

Poptávám půjčku na směnku pro podnikatele. Potřebuji krátkodobý provozní úvěr do firmy – 200 000 Kč na 6 měsíců. Nabízím úrok 40% a splátky rozdělené do dvou plateb (2 x 140 000 Kč). Požaduji korektní jednání a férové podmínky.

Jsem majitel menší firmy, a poptávám půjčku na směnku. Potřeboval bych půjčit 200 000 Kč na dobu 6 měsíců. Nabízím 40% úrok za půl roku. Za 6 měsíců bych vrátil celkem 280 000 Kč. Půjčku bych případně mohl splatit i na dvakrát (tj. 2x 140 000 Kč).

Mám menší firmu a podnikám v oblasti stavebnictví. Nedělám přímo hrubé stavby, ale až následné práce v interiérech – sádrokartony, omítky, a různé další podobné práce.

Mám několik zaměstnanců, a celkem se mi dařilo. Nedávno jsem ale dokončil jednu větší zakázku pro firmu, pro kterou jsem v minulosti již několikrát dělal. Ale daná společnost mi už více než půl roku nesplatila podstatou část z celkové faktury za dokončenou zakázku.

Jedná se o několik miliónů korun a bude se to řešit přes právníky. Jestli a kdy z nich ale něco vysoudím, je otázka, na kterou momentálně neznám odpověď.

A to je docela velký problém. Část jsem pokryl z rezervy, část teď řeším různými krátkodobějšími zakázkami, abych co nejdříve dostal peníze do firmy.

Přesto mám ale momentálně dosti napjatý rozpočet. Mám lidi, o které si nemohu dovolit přijít, protože v tomto oboru, je to „základní“ kapitál úspěšného podnikání. Musím jim platit výplaty, občas musím i něco poslat státu.

Potřeboval bych sehnat krátkodobý „provozní“ úvěr, abych pokryl pár nezbytných výdajů a měl dost peněz na výplaty.

Během krátké doby očekávám fakturaci několika menších zakázek, takže mohu garantovat, že peníze bych vrátil nejpozději do 6 měsíců, možná i o něco dříve. Předpokládám, že by nebyl problém rozdělit splátky na dvě platby.

Nemám moc velké zkušenosti s půjčováním peněz na směnku. Takže nevím, co přesně se ode mě očekává. Mohu pochopitelně doložit existenci firmy, a že to není nějaká prázdná schránka. Podnikám v oboru už skoro 8 roků. Mohu dát nahlédnout do účetnictví nebo se můžeme domluvit i nějak jinak.

Ve firmě máme i nějaké profesionální stavební nářadí, auto, počítač a další „majetek“ (původní pořizovací cena byly statisíce korun). Takže se můžeme pobavit i o nějaké formě zástavy (za předpokladu že bychom ty věci mohli i nadále používat).

Prostě a jednoduše, pokud je někdo schopný nabídnout půjčku na směnku pro podnikatele, tak se mi ozvěte, pošlete mi na sebe email nebo telefon a já se s vámi spojím a probere vše osobně.

Jsem férový podnikatel a očekávám férové jednání a podmínky i od protistrany. Akceptuji vyšší úroky nebo v rozumné míře i další podmínky (záruky), které budete požadovat.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky poptávka, Půjčky pro OSVČ
Sekce: ,,,,,,,,,,