Exekuce a vyplacení z exekuce

Exekuce a vyplacení z exekuce

Dobrý den,

Již několik měsíců bohužel beru jenom 8500 Kč (průměrně) jen z toho důvodu, že je na mzdu vypsána exekuce, které bych se rád zbavil. Těch exekucí je sice vícero, ale všechny byly z období, kdy jsem ještě neměl stabilní zaměstnání a prostě jednalo se ještě o tzv. „mladickou nerozvážnost“. Peníze jsem v tu dobu neřešil, bylo mi jedno, kdy a kde utrácím.

Nicméně v mé situaci nastala kritická situace, že jsem přišel o celou svoji rodinu, která mi pomáhala. Nejprve zemřel můj otec, tím příjmy šly dolů, ale pořád jsem se snažil žít si na své úrovni. I když to byla hloupost, to uznávám již v této chvíli.

Poté zemřela i moje maminka, to bylo před rokem a půl, a od té doby se to se mnou táhne. Našel jsem si práci pro společnost O2 Czech republic, i když přes agenturu, ale již tam jsem necelé dva roky a prostě snažím se dluhy vyrovnat a současně žít alespoň na důstojné úrovni. Což s 8500 Kč měsíčně se dá jen horko těžko. Musel jsem opustit díky tomu byt, který jsem měl v Mostě za relativně dobrou cenu. Musel jsem se přestěhovat i do jiného města.

Ve výplatních páskách sice mívám 16-18 tisíc čisté mzdy, ale k čemu mi to je, když v reálu vidím opravdu jen 8500 Kč. Jakékoliv navýšení mého kapitálu by znamenalo značné zvýšení životní úrovně.

Dokážete mi, prosím, nějak pomoci?

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,