Konsolidace půjček i pro problémové klienty

Konsolidace půjček i pro problémové klienty

Nabízíme sloučení půjček do jedné až do výše 2500000 Kč (tj. konsolidace půjček až do výše 2,5 miliónu korun). Mezi půjčky (nebo obecně pohledávky) které je možné sloučit (konsolidovat), patří především hypotéky, různé bankovní i nebankovní úvěry, dluhy na kreditní kartě, nebo vyčerpaný kontokorent k bankovnímu účtu nebo i dlužné částky při nákupech na splátky.

Celková výše konsolidovaných půjček může být až 2.500.000 Kč. Zde záleží na bonitě žadatele. Tedy na tom, jaké jsou příjmy, jestli je možní poskytnout nějaké zajištění (třeba u hypotéky zástavou nemovitosti) a na dalších faktorech.

K vyřízení konsolidace je nutné doložit platný občanský průkaz a také všechny smlouvy (a případně i další dokumenty), které se vztahují k jednotlivým půjčkám (nebo jiným finančním závazkům).

Splatnost nové, konsolidované půjčky může být až na dobu 96 měsíců (tedy až na 8 roků). Samozřejmostí je pak kompletní vyřízení online, přes internet, možnost odstoupit od smlouvy do 60 dní od jejího uzavření nebo možnost předčasného splacení.

Reprezentativní příklad Konsolidace půjček 300 000 Kč:

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 3 909 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 425 172 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 366 537 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

O konsolidaci půjček žádejte ZDE.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou