Půjčka 1 milión korun na vyřešení exekucí

Půjčka 1 milión korun na vyřešení exekucí

Dobrý den,

hledám způsob, jak se dostat z dost svízelné situace do které jsem se dostala díky bývalému manželovi, po rozvodu mu zůstal byt a měl mi vyplatit peníze tedy polovinu hodnoty bytu, bohužel se mi nepovedlo je z něj dostat a protože jsem potřebovala někde bydlet, koupila jsem si byt, který jsem z rekonstruovala, kolotoč splácení jsem nezvládla, jelikož jsem ze zdravotních důvodů musela odejít z práce (voják z povolání) a byla jsem více než rok nezaměstnaná.

Momentálně od září opět pracuji ve firmě DMS. Kde mám hrubý plat 35.000, bohužel více než polovinu mi strhávají exekutoři a navíc hrozí, že přijdou ke mě domů, bydlím u známého za pár korun platím 3000 za pokoj.

Pokud bych našla někoho, kdo by mi byl ochotný půjčit částku, kterou bych pokryla veškeré exekuce, které jsou na mě vypsány jsem schopná splácet 10.000 měsíčně.

Nemám momentálně přesný přehled, kolik dělá dluh i s úroky, ale dle účetní ve firmě je to 950.000 Kč, takže hledám půjčku na 1.000.000 Kč se splátkou okolo 10.000 měsíčně.

Co se týče zajištění, mohu poskytnout pouze záruku ve formě mého platu a pak max. auta, které je ale napsáno na kamaráda, aby mi ho nemohli zabavit exekutoři.

Za pomoc budu moc ráda

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou