Půjčka 100 000 Kč na dluhy z podnikání

Půjčka 100 000 Kč na dluhy z podnikání

Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o pomoc.

Momentálně jsem v tíživé finanční situaci a hledám nejlepší možné řešení. Jsem podnikatel od roku 2011, podnikám v oboru fotovoltaiky, konkrétně mám tým montérů a jezdíme na montáže FVE elektráren do zahraničí. Vinou druhotné platební neschopnosti a především svou nezodpovědnosti jsem se dostal do problému.

Dlužím na zdravotním i sociálním pojištění, u zdrav dokonce už exekuční příkaz a rád bych to vyřešil půjčkou. Jelikož radši přeplatím půjčku než platit zbytečné exekuce atd. Od začátku roku vinou počasí nebylo moc práce ale teď se to lepší a budou mi začínat zakázky, takže peníze budu vydělávat. Loni jsem měl obrat cca 900tis. Daňové přiznání za loňský rok jsem ještě nepodal, jelikož momentálně nemám na zaplacení daní, tak jsem si to odložil na červen.

Rád bych si půjčil 100 000 Kč, abych to vyřešil a platil vše na jednom místě. Půjčku bych si představoval ideálně na 24 měsíců s tím, že bych měl rád možnost na předčasné splacení, jelikož předpokládám, že peníze na zaplacení vydělám, během letošního roku.

Nejsem vlastníkem žádné nemovitosti, takže jako záruku, mohu nabídnout pouze svůj příjem.

Děkuji moc za pomoc

Přeji příjemné dny

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčky poptávka, Půjčky pro OSVČ
Sekce: ,,,,,,,,,