Půjčka 250.000 Kč na směnku

Půjčka 250.000 Kč na směnku

Dobrý den, při prověřovaní jednoho pana jez prý nabízí půjčku, ale chce vratnou kauci předem, jsem narazila na vaši stránku.

Hledám soukromého investora, který by mi pomohl. Jsem v dluhové pasti a nezvládám splácet své závazky. Za poslední tři týdny jsem na soukromých věřitelích prodělala 19000 Kč,  a tím si způsobila další problémy. Nezvládla jsem tím totiž zaplatit ani to co jsem do minule výplaty jakžtakž zvládala.

Teď mi hrozí exekuce na plat a to nechci dopustit. Potřebuji půjčit 250000, abych poplatila své stávající závazky a mela už jen jeden úvěr. Zkoušela jsem konsolidaci v bance ale mam záznam v registru dlužníku. Tak jsem sál do nebankovního sektoru ale výsledek stejný – neúvěruschopná. Přitom jsem schopna bez problému splácet 5000,- měsíčné.

Mám doložitelný příjem, stálou prací v dceřiné společnosti Českých drah, auto (pojízdné ale jeho hodnota asi už nebude dostatečná na jištění) i člověka, který by se za mě zaručil. Ale stále nic platné.

Hledám pomoc, pokud možno bez plateb předem a s jistotou, že mi půjčka bude vyplacena. Nevím, jaké mate podmínky půjčky, o tom bychom se asi museli nejdříve pobavit.

Shrnu to, 250.000,- na 96 měsíců s maximální splátkou 5000,-. Ručitel, směnka. Víc nabídnout nemůžu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou