Půjčka 300 000 Kč bez zástavy a bez registrů

Půjčka 300 000 Kč bez zástavy a bez registrů

Dobrý,

chtěla jsem se zeptat, zda stále platí Vaše nabídka soukromé půjčky a jaké k ní máte podmínky?

Napíši Vám to rovnou, ať víte jak to vůbec je. Díky svému bývalému a jeho sestře jsem se dostala do problémů.

Mám asi 6 exekucí, bydliště u rodičů a prostě už nezvládám platit tolik splátek. Celková částka je cca 300000,- Kč.  Posílám prostě kolik můžu, ale jelikož mám 6-ti letého syna a pracuji na dohodu, tak můžu posílat max. 3000,- Kč, což stačí tak na úroky.

Známá mi poradila jít do insolvence, ale přítel o dluzích neví a mám strach, že by na to přišel a byl by konec.  Vím, zavinila jsem si to sama, nemusíte mi to psát, ale prostě jen hledám východisko jak z toho ven.

Kdybych někde získala takovouhle půjčku, tak by to bylo nejlepší řešení a mohla bych pak platit jednu splátku, ale díky exekucím mi bohužel nikde nepůjčí.

Zítra mám poslat 30000,- exekutorovi Vránovi, jinak pojede k našim. Vůbec už nevím, co mám dělat. Jediný kdo o všem ví, je kamarádka, protože to opravdu není věc, se kterou by se člověk chtěl chlubit.

Ručit bohužel nemám čím, jedině že bych mohla mít podepsaného 1 – 2 ručitele

Psal mi jeden pán, že by mi půjčil, ale jelikož by se jednalo o převod z Washingtonu, tak bych musela zaplatit poplatek 12000,- za převod, tak jsem tomu pak už moc nevěřila. Jestli mě alespoň trochu chápete.

děkuji s pozdravem

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Peníze bez registrů, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,