Půjčka 90 000 Kč na exekuce

Půjčka 90 000 Kč na exekuce

Dobrý den.

Dostal jsem se do situace, kde posledním řešením je rychlá půjčka, kterou bych jednak vyplatil exekuci a jednak zaplatil dlužné nájemné své partnerky, abychom nepřišli o střechu nad hlavou.

Mám stálé zaměstnání u státní organizace, před rokem jsem ukončil pětiletý splátkový kalendář a byl jsem oddlužen. Na konci února jsem bohužel zjistil, že je proti mně vedena exekuce na dluh, který vznikl po schválení oddlužení před 6ti lety a který jsem má nezpůsobil nicméně exekučního titul je pravomocným a i když řeším vše přes trestní oznámení, exekuce na mzdu mi běží do depozitu.

Původní dluh činil 14964 Kč, ale byl úročení 6 let 92%. Následkem toho, jsem od března, kdy mi začala být mzda srážena, nezvládl splácet 2000Kč na nedoplatek za energie a naskočila mi hned po dvou měsících druhá exekuce, blokádě účtu a pak už to šlo jedno s druhým.

Partnerka 3x nezaplatil a nájem marně jsme sháněla půjčku dokonce i se zástavou nemovitostí ale nikdo nám nepůjčil. Mám stálý příjem cca 23000 Kč čistého.

Exekuce, která je první činí s veškerými náklady 128000, Kč z toho je nyní již 50 000 v depozitu u zaměstnavatele a existuje jistá naděje, že úroky, které činí 82 000, mi oprávněný promine, pokud zaplatí včas. Tedy tím by tato exekuce byla vyřešena.

Druhá exekuce činí 40000 Kč celkem a dluh na nájmu 50000. Tato částka je zcela na prvním místě. Jsou zde tedy dvě možnosti. Pokud bude od úroků upuštěno, postačí mi na uvolnění příjmů a záchranu před vystěhováním 90 000Kč pokud ne což doufám ne pak ještě o úroky více.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou