Refinancování třech stávajicích úvěrových smluv

Refinancování třech stávajicích úvěrových smluv
Dobrý den, měl bych na Vás dotaz zda-li by bylo možné se dohodnout na hotovostním účelovém úvěru.

Popíši ve zkratce situaci.Já Jaroš Vojtěch,zaměstnanec MKD s průměrným platem 26500,- s smlouvou na dobu neurčito.Na moje rodné číslo je aktuálně vedena jedna úvěrová smlouva u společnosti AirBank s celkovou částkou k vyplacení ve Výši 215 000,- ,jen mimochodem nejsem a nikdy jsem nebyl v žádném registru neplatičů a žádnou platbu jsem neměl po splatnosti.Jsem bezdětný a svobodný.

Dále moje matka má také jeden hotovostní úvěr u EquaBank ve Výši 140 000,- k předčasnému celkovému vyplacení. Dále moje družka má dva hotovostní úvěry u společnosti AirBank v celkové Výši k předčasnému celkovému vyplacení 240 000,-

Celkově máme v rodině 4 úvěrové smlouvy a k jejich předčasnému vyplacení je potřebná částka ve Výši 595 000,- ,Celková měsíční splátka je cirka 13 000,- ,kterou platím já ze svého platu.
Ani jeden z úvěrů neměl splátku po splatnosti a ani jeden z nás není veden jako neplatič,nebo-li není veden v žádném registru

Rád bych se s Vaší společností dohodnul na hotovostním účelovém úvěru ve Výši 600 000,- která bude určena k vyplacení všech 4 úvěrových smluv.

Jedinným důvodem proč s takovou žádosti přicházím je ,že bych rád ušetřil na úrocích.Momentálně je celkové roční RPSN cirka 10% na každé úvěrové smlouvě.

Návrh k úvěru ve Výši 600 000,-
Měsíční pevná splátka 13 000,-
Počet měsíců 55x den splatnosti 22.
Celková částka ke splacení spotřebitelem 715 000,-
Úrok,navýšení pro Vás 115 000,-

Pokud by jste měli o moji žádost zájem ,nebo by jste pro mě měli nějakou nabídku.Budu rád když se mi ozvete

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Úvěr do 1 milión korun
Sekce: ,,,,,,,,,