Vyřešení exekuce na plat

Vyřešení exekuce na plat

Dobrý den,

tímto bych Vás ráda požádala o více informací k nabídce vyplacení exekuce z účtu, které na svých stránkách nabízíte.

Jako 16-ti letá jsem z finančních důvodů rodiny, nějakou dobu musela jezdit na černo, abych se mohla dopravit na střední školu, samozřejmě bez pokut to nebylo. Neřešila jsem to, čekala jsem, že pokuty uhradí otec, neuhradil.

V 18 letech jsem byla u samosoudu, kde jsme se domluvili na splátkovém kalendáři, který jsem poctivě splácela. Špatně jsem si všechno spočítala, a když jsem předpokládala, že je dluh splacen, nebyl.

Minulý měsíc mi přišla exekuce na plat, celková částka exekutorskému úřadu je 53000,-

Měsíční srážky na plat činí necelé 2000,-, což by nebyla taková katastrofa, kdyby mi dnes nevolala insolvenční kancelář, kvůli jinému dluhu, který činí 83.000,-, jedná se o dluh u společnosti Provident, ke kterému jsem přišla tak, že jsem znala obchodní zástupkyni z Providentu, a jí jsem stejně jako dalších desítky lidí podepsala půjčky na své jméno, dostala se do bludného kolotoče a vše přestala splácet, bohužel na smlouvě je můj podpis, takže Provident samozřejmě nezajímá, jak to ve skutečnosti bylo.

Insolvenční kancelář po mě chce měsíční splátku 3000,-

Obojí nejsem schopná utáhnout, žiju sama v pronajatém bytě, který si musím udržet.

Myslela jsem, že když někdo vyplatí exekuci na účtu a já mu budu splácet nižšími splátkami, jedno s jakým úrokem, budu schopna platit i druhou pohledávku.

Děkuji za informaci

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 50000 Kč, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,