Dobrá půjčka pro matku samoživitelku – bez ručitele a bez zástavy

Dobrá půjčka pro ženy na mateřské nebo rodičovské nabízí až 100 000 Kč. Peníze můžete dostat i bez ručitele a bez zástavy. Buď do 24 hodin na účet v bance, nebo v některých městech i v hotovosti na ruku. Půjčka není jenom pro matku samoživitelku, ale pro jakéhokoliv zájemce.

Půjčit si peníze, když jste samoživitelka, a navíc ještě třeba doma na mateřské nebo rodičovské, asi není nic snadného. Banky i nebankovní společnosti zpravidla požadují doložení příjmu. A na mateřskou nebo rodičovskou zpravidla moc nepůjčují. Existuje ale řešení i v takové situaci.

Například tato půjčka je určena i pro matku samoživitelku. To, že jste momentálně doma s dítětem, a odkázána jen na příjem z mateřské nebo rodičovské (či jiné sociální dávky), nijak nevadí. U této půjčky je možné získat až 100 000 Kč a platíte jen nízké měsíční splátky.

Pro vyřízení půjčky, se obejdete i bez ručitele a bez zástavy. K získání peněz potřebujete jen základní osobní doklady, doložení adresy, kde bydlíte a výpis z bankovního účtu. Nepotřebujete potvrzení o příjmu ze zaměstnání nebo jiné dokumenty.

Vyřízení půjčky je poměrně rychlé. Peníze můžete mít už do 24 hodin na účtu v bance. V některých městech v ČR (především Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Ústí nad Labem), můžete peníze dostat i v hotovosti na pobočce firmy. Můžete si domluvit osobní schůzku v kanceláři firmy. Při ní vyřešíte všechny formality a ihned dostanete peníze v hotovosti na ruku.

Půjčku pak můžete splácet až 48 měsíců. Platíte jen pravidelnou měsíční splátku. Nejsou zde žádné poplatky předem ani nic podobného. Je to dobrá půjčka, kterou může získat i matka samoživitelka (nebo pochopitelně i jakýkoliv jiný zájemce).

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Krátkodobá půjčka, Půjčky do 100 tisíc korun, Půjčky nabídka
Sekce: ,,,,,,,,,