Soukromá půjčka z vlastních zdrojů – záznam v registru nevadí

Nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 2 milióny korun, od soukromých investorů nebo z vlastních zdrojů. Půjčky jsou vždy bez poplatků předem. Platíte jen dohodnuté splátky. Půjčku je možné získat i se záznamem v registru. Nepožadujeme příjem ze zaměstnání, v individuálních případech, je možná i půjčka bez doložitelného příjmu.

Nabízíme půjčky od soukromých investorů nebo z vlastních zdrojů. Můžeme vám nabídnout solidní nebankovní úvěr od 50 000 Kč až do 2 000 000 Kč (až 2 milióny). To, že máte záznam v registru, u nás nevadí!

Pokud jste se dostali do nějaké složitější finanční situace, a potřebujte půjčit peníze, pak vám můžeme nabídnout pomocnou ruku. Jsme pro vás schopni zajistit soukromý úvěr. Buď z vlastních zdrojů, nebo od skupiny soukromých investorů, se kterými spolupracujeme.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější úvěry. Minimální výše úvěru je 50 000 Kč. Úvěry poskytujeme maximálně do cca 2 milióny korun – záleží ale na vašich individuálních požadavcích a dalších faktorech.

Jsme schopni zajistit poskytnutí úvěru i pro „rizikovější klienty“. Pokud máte záznam v registru, pak to nemusí ničemu vadit.

U nás je každý zájemce o peníze posuzován individuálně. Nějaké negativní záznamy z minulosti, tak nemusí být překážkou, pro poskytnutí finančního úvěru. V některých případech je možný i úvěr pro lidi s exekucí nebo v insolvenci.

Hlavní podmínkou po získání finančních prostředků, je minimální věk 18 roků a trvalé bydliště na území ČR.

Dále je potřeba doložit schopnost splácet. Nemusí se ale jednat jen o příjem ze zaměstnání. Akceptován je jakýkoliv pravidelný příjem. Půjčky tak jme schopni nabídnout i pro podnikatele, ženy na mateřské nebo rodičovské, pro důchodce. V individuálních případech, i pro osoby bez doložitelných příjmů.

Půjčky do 250 000 Kč poskytujeme bez zástavy a bez ručení (pokud je doložena schopnost příslušnou částku včas a řádně splatit). U vyšších částek je zpravidla požadována zástava (půjčky do 2 000 000 Kč) nebo ručitel.

Pokud byste potřebovali půjčit peníze, pak nás určitě kontaktujete. Nezapomeňte napsat, kolik peněz potřebujete, na jak dlouhou dobu, a jak byste chtěli úvěr splácet (jednorázovou splátkou x pravidelnými splátkami).

Dále také uveďte, zda můžete poskytnout zástavu nebo ručení (u částek nad 250 000 Kč), a jaký je váš pravidelný příjem. Budeme vás obratem kontaktovat zpět.

Vyřízení půjčky zabere zpravidla 2 – 5 dní. Záleží na požadované částce, a na včasném doložení všech potřebných dokumentů.

Půjčky vyřizujeme bez placení poplatků předem. U nás budete platit pouze řádnou splátku (jednorázovou nebo pravidelnou, podle dohodnutých parametrů úvěru).

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou