Půjčka 1 milión korun na vyplacení exekuce bez zástavy

Poptávám půjčku 1 milión korun, na zaplacení exekuce. Díky sestře a ručení za její úvě,r jsem se dostala do situace, kdy po mě exekutor požaduje uhradit vysoký dluh. Mám slušný příjem (přes 50 tisíc měsíčně), takže mohu splácet i 25 tisíc korun měsíčně. Nemám ale žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy.
Ráda bych se informovala, jestli je nějaká možnost, získat půjčku ve výši 1 milión korun, i bez zástavy nemovitosti.

Dostala jsem se díky své sestře do situace, že jsem v exekuci. Ručila jsem sestře za úvěr. Byly to peníze na podnikání. Sestra totiž minulý rok začala budovat firmu, a potřebovala peníze na zahájení podnikání. Protože s podnikáním začínala, tak ji nechtěli dát firemní úvěr, ale musela si ho vzít jako soukromník a já jsem jí ručila.

Bohužel se v letošním roce situace hodně zkomplikovala, kvůli epidemii koronaviru. Už během jara se firma, kterou sestra měla, dostala do velkých finančních problémů. A firma šla do insolvence. Díky tomu sestra neměla na splátky úvěru, a banka to začala vymáhat po mně.

Nakonec to skončilo tak, že se mi před pár dny ozval exekutor, který požaduje okamžitou úhradu celého dluhu. Což je úplně nereálné.

Mám sice nějaké úspory + jsem zaměstnaná a mám i poměrně vysoký příjem. Moje čistá mzda je přes 50 000 Kč + k tomu dostávám 2x ročně odměny, a průběžně i provize, za uzavřené smlouvy. Milión korun, ale hned tak dohromady nedám.

Zkoušela jsem se s exekutorem domluvit na nějakém splátkovém kalendáři. Nedá se s ním ale rozumně mluvit. Dal mi termín, do kterého musím zaplatit vše naráz, nebo mi prý zablokuje účet v bance a nechá srážet peníze ze mzdy a já nevím, co ještě. Vyhrožuje i tím, že přijde k nám do bytu a vše tam zabaví.

Ráda bych si půjčila danou částku (cca 1 milión korun), který bych vám pak následně splácela. Vzhledem k tomu, o jakou se jedná částku, bych potřebovala půjčit peníze na delší dobu.

Když se hodně uskromním a většinu příjmu budu dávat na splátky, tak jsem schopná splácet cca 25 000 Kč měsíčně. I tak bych ale splácela nějaké 3 – 4 roky.

Nevím, jestli vůbec někdo půjčuje peníze na takto dlouhou dobu. Zvláště když nevlastním žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Mám relativně nové auto. Ale to asi nestačí?

Nemám žádné dluhy, nikdy jsem nebyla v exekuci, a do současného problému jsem se dostala jen díky sestře.

Potřebovala bych celou situaci nějak vyřešit. Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit milión korun, pak bych z něj zaplatila exekutorovi a vám bych následně posílal každý měsíc dohodnutou částku.

Předem děkuji, za nějakou solidní nabídku na pomoc, při řešení této situace.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky poptávka, Úvěr do 1 milión korun, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,