Půjčka 1 000 000 Kč pro podnikatele během epidemie

Hledám překlenovací úvěr pro podnikatele během epidemie COVID. Podnikám v oboru nákladní automobilové dopravě a potýkáme se s poklesem obratu. Potřebuji půjčit částku 1 milión korun na 2 – 4 roky. Peníze bychom mohli splácet postupnými splátkami.

Jsem podnikatelka v obou nákladní automobilové dopravy, a poptávám možnost půjčky pro podnikatele, během epidemie COVID. Potřebovala bych získat překlenovací úvěr ve výši 1 000 0000 Kč (jeden milión korun).

Během posledních několika měsíců, je situace v mém oboru podnikání poněkud komplikovanější. Řada firem, se kterými jsem dlouhodobě spolupracovala, omezila svoji činnost a došlo tak k podstatnému poklesu zakázek. Situace není sice úplně katastrofální, ale musíme se potýkat s neplánovaným propadem příjmu.

Vzhledem k tomu, že všechna auta máme na leasing, tak musíme dál platit vysoké splátky, bez ohledu na epidemii.

Situace se i přes to, co se pořád děje, pomalu a postupně zlepšuje. Navázali jsme spolupráci s novými firmami a naše podnikání je relativně stabilní. Rozhodně nám nehrozí krach nebo něco podobného. Čerpáme i nějakou podporu od státu.

Potřebovala bych ale získat částku cca 1 milión korun, abych pokryla výpadky příjmu a mohla dále fungovat. Peníze bych potřebovala na dobu 2 – 4 roky.

Ideální by bylo, pokud bychom mohli splácet postupně, například jednou za 3 měsíce uhradit nějakou pravidelnou splátku (klidně i vyšší). Pochopitelně ale záleží na vás, a na tom, jaké budete mít podmínky.

Zkoušela jsem získat půjčku u nějaké banky, ale tam je to momentálně s půjčkami pro podnikatele dost složité. Firma, u které máme zajištěný leasing na auta, také nechce slyšet o nějaké změně splátek.

Pokud někdo nabízí půjčky pro podnikatele v této výši – potřebuji řádově 1 milión korun, tak se mi prosím ozvěte. Předpokládám, že konkrétní podmínky bychom dohodli individuálně. Jsme určitě schopní poskytnout i nějaké záruky či zajištění půjčky – záleželo by na konkrétních podmínkách a na čem přesně se domluvíme.

Předem děkuji za nějakou seriózní nabídku na půjčení peněz nebo sjednaní úvěru.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou