Půjčka 150 000 Kč na auto bez dokládání výše příjmu

Poptávám půjčku 150 000 Kč, na nákup auta z bazaru. Potřebuji nové auto na dojíždění do zaměstnání. Jsem automechanik a ve firmě pracuji už půlroku. Mám ale část výplaty jen v hotovosti na ruku, takže se výše mého příjmu moc nedá doložit.

Rád bych požádal o půjčku 150 000 Kč, na nákup nového (ojetého) auta. Bohužel mi odešlo moje staré auto, které potřebuji pro každodenní dojíždění do práce. A rád bych si koupil něco z bazaru, abych se měl jak dostávat do zaměstnání.

Mám ale dva poměrně zásadní problémy. Jednak je mi teprve 18 roků. Ve firmě ale pracuji už půl roku a nejsem ve zkušební době a smlouvu v práci mám na dobu neurčitou. Přijde mi ale, že všude se hodně koukají na můj věk.

Jsem vyučený automechanik a myslím, že jsem i dost šikovný. V autoservisech pracuji už od svých 16 roků, a mám tedy už nějakou praxi.

V našem oboru to ale funguje tak, že oficiálně mám napsanou čistou mzdu jen 20 000 Kč, a zbytek dostávám od šéfa „na ruku“ v hotovosti. Měsíčně to je celkem přes 40 000 Kč čistého. Takže příjem mám myslím slušný. Jen ho moc nemůžu, oficiálně doložit. A to je můj druhý problém.

Bydlím ještě u rodičů, takže moje měsíční náklady na život, jsou v podstatě zanedbatelné. Většina mého příjmu mi zůstává volně k dispozici. Nemám tak problém platit ani vyšší měsíční splátku. Třeba 10 nebo 15 tisíc korun měsíčně. Vyšší úroky mi také nijak nevadí.

V bance, nebo jinde, mi ale moc půjčit nechtějí. Schválili by mi jen nějakou menší půjčku. Asi nejvíc, co mi nabídli, bylo nějakých 50 tisíc korun. Ale já bych si chtěl koupit slušnější auto, aby chvíli vydrželo. A na to potřebuji alespoň 150 000 Kč v hotovosti.

Díky tomu, že se v tomto prostředí pohybuji, tak bych si koupil auto za maximálně výhodnou cenu. Sám bych si ho mohl ještě vylepšit, takže reálná prodejní hodnota auta, by pak byla podstatě vyšší, než těch 150 000 Kč, které bych za auto na začátku dal.

Auto bych vám klidně dal, po dobu splácení, do zástavy (pokud bych ho mohl používat). O úrok mi až tolik nejde, jak jsem psal, mohu si dovolit platit i vyšší měsíční splátku. A vzhledem k mým kontaktům a práci, kterou bych do auta investoval, se mi to i tak vyplatí.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez potvrzení o příjmu, Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,