Půjčka 180 000 Kč na zaplacení dluhů (konsolidaci půjček)

Hledám půjčku 180 000 Kč, na zaplacení jiných dvou nebankovních půjček. Rád bych je konsolidoval do jedné. Zbytek peněz bych chtěl použít na rekonstrukci bytu. Mám záznam v registru, ale aktuálně už nikde nic nedlužím.

Potřeboval bych půjčit částku 180 000 Kč. Z části je to na zaplacení jiných dvou půjček a z části bych peníze použil na rekonstrukci nového bytu.

Aktuálně mám uzavřené dvě jiné nebankovní půjčky (každou na 50 tisíc korun), které už pár měsíců splácím. Mají ale poměrně hodně vysoké poplatky, a tak zkouším najít nějakou jinou půjčku, kde bych mohl ve výsledku platit o něco nižší měsíční splátky. A třeba i něco ušetřil na úrocích. V podstatě by se jednalo o konsolidaci těchto dvou půjček do jedné.

Také jsem se teď nastěhoval do nově pronajatého bytu (byt nevlastním, je to jen nájem), kde potřebuji udělat nějaké úpravy a hodily by se mi další peníze na drobnou rekonstrukci a zařízení bytu.

Ideální by pro mě byla půjčka 180 000 Kč, alespoň na 3 nebo 4 roky. Mohu splácet pravidelně měsíčně. Jsem zaměstnaný (již více než dva roky) a mám smlouvu na dobu neurčitou. Moje čistá mzda je cca 32 000 Kč měsíčně.

Před lety jsem zkoušel podnikat jako OSVČ, ale moc se mi nedařilo, a já si nějakou dobu neplatil sociální a zdravotní pojištění. Díky tomu mám nyní záznam v registrech a v bance mi půjčit nechtějí.

Všechny dluhy z podnikání mám už dávno zaplacené a nikde nic nedlužím. Pořád je to ale komplikace.

Pokud by mi někdo byl ochotný půjčit těch 180 tisíc korun, tak nabízím, že celkově na splátkách mohu uhradit třeba 280 tisíc korun. Také mohu doložit svůj příjem a to, že nikde nic nedlužím a že nejsem v exekuci.

Předem děkuji za nějakou rozumnou nabídku, na půjčení peněz, i když mám starý záznam v registru.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Peníze bez registrů, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,