Půjčka 40 000 Kč pro ženu na mateřské

Jsem na mateřské a hledám půjčku 40 000 Kč na bydlení. Potřebuji zaplatit kauci za 3 měsíce a nájemné za první měsíc. Dostávám rodičovský příspěvek a budu si žádat o přídavky na bydlení. Kromě toho bych měla mít i alimenty.

Potřebovala bych půjčit 40 000 Kč. Peníze sháním na zaplacení nového bydlení pro mě a 5ti měsíčního syna. Musím zaplatit kauci za 3 měsíce dopředu a nájemné za první měsíc.

Bohužel jsem se dostala do situace, kdy jsem se rozešla se svým partnerem, který mě i syna nyní vyhazuje z bytu. Nemám kam jít, a potřebuji rychle sehnat peníze.

Na Úřadu práce mi řekli, že mi přídavky na bydlení, dají až za tři měsíce. Do té doby to musím vyřešit nějak jinak.

Zkoušela jsem už shánět nějakou jinou půjčku. Ozval se mi jeden pán, ale ten chtěl zaplatit pojištění půjčky předem. Poslal jsem mu 5000 Kč předem a už se mi nezval.

Opravdu nutně potřebuji půjčit peníze, abych měla kde bydlet, protože jinak nevím, co bych dělala. Najde se někdo solidní, kdo by mi mohl opravdu půjčit peníze?

Jsem momentálně na mateřské a každý měsíc dostávám nějaké peníze od státu. První tři měsíce bych nemohla platit moc vysokou splátku. Maximálně 1000 Kč měsíčně.

Za tři měsíce, by mi snad měl začít platit bydlení Úřad práce (budu si žádat o přídavky na bydlení), takže pak bych měla být schopná, posílat i více peněz. Cca 2 – 3 tisíce korun měsíčně.

Také teď začínám řešit alimenty, což by měly být další peníze navíc. Půjčku bych tak mohla splatit za 1 – 1,5 roku.

Bojím se už hledat půjčku na internetu, protože jsem už jednou naletěla na podvod. Ale opravdu jsem zoufalá a nevím, kde už jinde najít někoho, kdo by mi půjčil peníze na bydlení.

Moc vás prosím o pomoc!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou